Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt mondta még jobban elment...

Azt mondta még jobban elment tőle a kedve amikor mondtam neki, hogy nem megyek, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátnőmmel nagyon eltávolodtunk egymástól az elmúlt hónapokban.Lesz jövőhéten egy iskolai program,ahova kötelező menni,viszont én nem tudok menni mert időpontom van valahova (lesz igazolásom).Mondtam neki,hogy nem megyek,erre egy kicsit szomorúnak tűnt és azt mondta,hogy most még jobban elment a kedve attól az iskolai programtól pedig amúgyse volt neki sok kedve hozzá.

Ez mit jelent szerintetek?



2020. febr. 19. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amit mondott, még te se leszel ott, pedig veled talán ellett volna...ennyi
2020. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az eltávolodáson van a hangsúly.Ez pozitívat jelent szerintetek?
2020. febr. 19. 15:04
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan le akartad koptatni? Mert az ő reakciójából nem érzem úgy, hogy el lennétek távolodva. Asszem kicsit te elhanyagoltad ezt a barátságot az utóbbi időben. Szeretne veled több időt tölteni. Élékítsétek fel ezt a barátságot, menjetek el időnként akár csak simán mászkálni, sétálgatni is. Az ingyen van.
2020. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne ezen a hangsúly? Persze téged ez érdekel, őt meg az hogy nincs kedve ehhez és ettől még kevesebb lett...Az amit ő mond, nem a te problémádra ad választ.
2020. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Ezt az undorító álértetlenkedő kérdést. Na mit jelent? Értő olvasás egyes..
2020. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Bocsi de ez mitől álértetlenkedő?😂

Össze voltunk veszve aztán eltávolodtunk egymástól és most mond egy ilyet.Ha érdemben nem tudtok hozzá szólni akkor foglalkozzatok magatokkal,ne velem.Köszi.

2020. febr. 19. 15:57
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Valakinél nem annyira számít, ha összeveszik valakivel, más meg még 10 év múlva is emlékszik minden veszekedésre.
2020. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Hogy a pcsába ne lenne álértetlenkedő, kinek hazudsz? Amit mondott, csak egyetlen dolgot jelenthet, nem lehetsz annyira buta, hogy nem esik le, mindenki másnak leesett..
2020. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ma 18:28 igen valószínűleg neked van igazad,akkor csak én láttam bele ilyeneket,hogy így akarna békülni vagy közelebb kerülni vagy ilyesmi,valószínűleg akkor ő már rég elfelejtette a vita tárgyát😂Csak az eltávolodás az ellenkezőjét mutatta,ezért furcsa,de jobban belegondolva tényleg lehet,hogy neki nem annyira számít ha összeveszik valakivel..Köszönöm az egyetlen értelmes választ!


21:06 miért tennék fel olyan kérdést amire tudom a választ?😂😂Ha neked ez a hobbid meg az ismeretlenül mások lebutázása amikor semmit nem tudsz a háttértörténetről az csak a te mérhetetlenül alacsony IQ-szintedről árulkodik nem az enyémről, nagyon sajnállak remélem találsz más elfoglaltságot.

2020. febr. 19. 22:22
 10/14 A kérdező kommentje:
*18:26 nem 18:28 bocsi elírtam :)
2020. febr. 19. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!