Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan, akinek nincsen...

Van olyan, akinek nincsen barátja ? Azt érzem mindenki eltávolodott tőlem.

Figyelt kérdés
Régebben, mondjuk 5 éve teljesen más volt minden, most a szociális életem gyakorlatilag 0, nem beszélek senkivel. Régi sulis, gimis barátok mind lekoptak, dobbantottak másik városba, van aki összeházasodott és ezek a barátságok tönkremennek. Személyes találkozó nem tudom utoljára mikor volt, olyan rég volt. Van akivel naponta beszélek Facen, de vele is szinte nincs találkozó. Valamit nagyon elrontottam, hogy a barátságaim a Titanichoz hasonló sorsra jutottak.....

2020. jún. 25. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsennek és még egy csomó embernek rajtad kívül, szóval ez nem egyedi eset.
2020. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lehet, de irigykedem azokra akiknek vannak barátaik..


Olyan elbaszott vagyok....

2020. jún. 25. 20:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan! Az csak a látszat, aztán meg ki tudja, hogy mennyire igaz barátok....
2020. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de nekem már a suliban sem voltak igazán. Jóban voltam mindenkivel, de barátaim ennek ellenére nem voltak.
2020. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A régi barátaim 80-90 százaléka nekem is lemorzsolódott, pláne a költözésem óta, de folyamatosan ismerkedek, barátkozok új emberekkel (leginkább neten keresztül", és így gondoskodom az "utánpótlásról" :D

Neked is ezt javaslom.

2020. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ahogy te..
2020. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
55%
Háát, én is kb. teljesen így érzek, de valahogy egyedül már sokkal jobban érzem magan. Ez az egész cuccom már 5 éve tart, szóval már tökre megszoktam. Hidd el, néhány barát csak jön és megy. Biztosan lesz egy olyan barátod, aki nem fog otthagyni téged.
2020. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na akkor akár barátkozhatnánk egymással is ha már így összegyűltünk. :)
2020. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szivesen barátkoznék. 29/f
2020. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is. 20 vagyok.
2020. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!