Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az egyik kollégad az...

Ha az egyik kollégad az elején mindig életvidám volt, és egy idő után eltávolodik mindenkitől, nem beszél senkivel az mire utalhat?

Figyelt kérdés
Annyit tudni,hogy az egyik héten elege volt egy kollégából, akivel össze is veszett, azóta senkivel se beszél. Ez a történet elött kezdödött már,hogy egyre kevésbe volt jó kedve, aztán már azt se tudni milyen kedve van..Sose tudtunk róla sok mindent, szinte semmit nem tudunk róla, 2 hónapja van itt, de most olyan mintha teljesen magába fordult volna... Akivel összeveszett nem volt jó barátja,meg azzal a kollégával mindenki összeveszett már 1x.. Nem mond senkinek se semmit mindenkit kerül.. Ti mit tennétek?
2019. okt. 13. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra utal, hogy szar a kedve.
2019. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magànéleti problèmas.


Aki alapbol kiegyensulyozott otthon az munkahelyen sem àll le veszekedni

2019. okt. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Depis lett, szembesül önmagával, ilyenek.
2019. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra utal, hogy utalja a munkahelyet es az embereket, akik korulveszik.

En is igy voltam, annyira meggyuloltem a kolleganomet, hogy utana alig szoltam valakihez egesz nap, ha valami pienkodas volt, azon se nevettem, mert az is idegesitett, ha hallanom kellett a hangjat.

2019. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja es nekem nem volt gondom otthon, se depis nem voltam, csak alig vartam, hogy vegre szabadulhassak onnan, mert utaltam egy levegot szivni veluk.
2019. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hm..én voltam ilyen helyzetben. 2 kolleganőm megbántott nagyon...aztán mindenkiben elvesztettem akkor a bizalmam...senkivel nem volt kedvem beszélni.

tulajdonképpen azóta távolságtartó vagyok és egyáltalán nem akarok közelebbi kapcsolatba kerülni a kollegákkal.

Ne értsétek félre nem vagyok én senkivel se rosszban, de az emberekben megingott a bizalmam és a munkahelyen én nem bízom senkiben.

Sajnos ez a helyzet...

lehet, hogy ahogy valaki írta elege van mindenkiből, az emberekből.

Nem tudni az a kollega mit mondott neki, lehet olyasmit hogy a többi kollega sem kedveli vagy azt hiheti hogy mások sem kedvelik ki tudja mi a helyzet...

2020. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!