Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen rossz?

Miért ilyen rossz?

Figyelt kérdés
Elballagtunk, és napok óta csak sírok, és sirok. Külföldre megyek tovább tanulni, nagyon szerettem az osztályomat. Mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire? Nagyon nehezen barátkozom, és nem bízok az emberekben. Sajnos ilyen természet vagyok- (régi rossz emlékek)Nehéz volt ide is beilleszkedni, de most mar imádom őket. Nagyon szomorú vagyok... mit tegyek ha egyedül fogom érezni magam az új sulimban? Mit tegyek, ha nagyon hianyoznak már most is, pedig nyáron még találkozunk...

2020. jún. 27. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos ne legyél ilyen és puff megvan oldva
2020. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Egy alkalommal ilyen voltam én is, a búcsúzás nehéz, de ha azt nézed, mennyi új dolog, lehetőség vár még rád az életben, akkor arra fogsz, az újakra koncentrálni, és közben megmarad emlékként a régmúlt idő a szívedben:).

Úgyhogy: Kalandra fel!

2020. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Félsz a változástól, ez egy ilyen helyzetben természetes. Lehet, hogy amint eltelik egy hónap az új helyen, és megszűnik a honvágy. Csak meg kell szoknod.


Sok sikert, és minden jót, remélem, végül jól fogod érezni magad!

2020. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

A volt osztálytársaid hiánya természetes következménye annak, hogy szeretted őket, jó volt velük (jóban-rosszban), de szétváltatok. Ennek már vége! Jön az új.

Ha eddig nem voltál távol hosszabb ideig (hetekig) a szülői háztól, akkor bizonyára lesz honvágyad. Kellemetlen érzés (magamról tudom, aki 14 évesen kerültem el otthonról), de ki lehet, ki kell, bírni.

Mindjárt az első órákban, napokban, nézz ki magadnak valakit (valakiket), akihez "hozzácsapódhatsz". Ne akaszd rá magad, de igyekezz vele sokat beszélni. Ha közülük valamelyik nem jön be, ne ignoráljad őt, de csatlakozz valaki máshoz.

Foglald el magad! Első sorban tanulj, mert ezért mentél ki. Menjetek sétálni, nézz át a szomszéd szobába, kapcsolódj be a beszélgetésükbe.

Ha ezt teszed - menni fog és jól érzed majd magad. Tudnod kell, hogy a középiskolai tanulás és az egyetemi között lényeges különbség, más módszer van. Ezt kell a magad mintájára igazítanod és vigyázni arra, nehogy a felügyelet nélküli élet egy erkölcsi mélybe rántson.

Sok sikert!

2020. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!