Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltatok már ilyen helyzetben?

Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Voltatok már olyan helyzetben, hogy utólag jöttetek rá milyen rossz is volt egy bizonyos helyen(suliban,munkahelyen...).

Hogy csak később jöttetek rá, az új suli-munkahely-közösség sokkal jobb, csak eddig nem volt viszonyítási alapod



2020. jún. 27. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Szerintem minden ember előbb utóbb elmondhatja ezt.
2020. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, párkapcsolat volt nálam ilyen.
2020. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze. A középiskolás időszakom katasztrófa volt. Már eltelt jó 10 év az elvégzése után, amikor levelet kaptam az igazgatótól a munkahelyemre, hogy évfordulója lesz az iskolának, írjam le a jó emlékeimet és vagy én, vagy más az ünnepségen fel fogja olvasni. Teljesen meglepődtem, mert nagyon introvertált típus vagyok, akit senki nem vesz észre, láthatatlan vagyok mindenhol.

Az egyedüli ok, amiért a munkahelyemre küldték a kérést, hogy nagyon jó helyen, magas beosztásban dolgoztam, ami talán "dicsőség" lehetett volna az iskolának. A lényeg, hogy bár a jó szándék meg volt bennem, ültem a gép előtt sokáig, de egy sort nem tudtam írni, ami a javukra szolgált volna, csak azt, hogy miért éreztem egy senkinek ott magam. Végül nem írtam semmit, nem is válaszoltam.

2020. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is, én is!
2020. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!