Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm egymás ellen...

A barátnőm egymás ellen hergel engem és a pasiját? Vagy csak én érzem így?

Figyelt kérdés
A barátnőm mikor összeveszik a párjával, velem beszéli meg a dolgokat. Legutoljára az történt, hogy a pasija több lány képét is lájkolta, illetve egy névtelen üzenetet kapott amiben az volt írva, hogy megcsalja őt. Mivel kérdezte, hogy mi a véleményem a mostani párjáról és az exéről, így ezek után én azt mondtam, hogy bár sokszor volt vele az előző párja illedetlen, de soha nem hozták más csajjal össze, illetve ő róla nem is volt olyan hír, hogy nagy Nőcsábász, így a helyzetre reflektálva én az előző párját szimpatikusnak találtam. Erre ezt a barátnőm elmondta a pasijának, de bármit, amit beszéltünk és azóta nem vagyok neki szimpatikus. És ugyanúgy nekem is elmondja azt, amit az ő párja mond rólam. Nem tudom, de nekem olyan érzésem van, mintha azt akarná, hogy én és a pasija rosszban legyünk. Én sosem szoktam elmondani, amit az én párom mond a barátnőmről, ha netán összeveszünk, mert ő nekem mondta, illetve csak az adott helyzetre reagált és szerintem azzal, ha ezt elmondanám a barátnőmnek, rosszul esne neki.

2020. jún. 28. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán csak azt akarja bebiztosítani, hogy legalább te ne mássz rá a kikapós hapsijára.
2020. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tetszik a pasija, viszont az előző és a mostani a barátjával is nem volt jó a kapcsolatunk, és pont ez miatt, mert ő elmondta mindkettőnknek, amit a másik mondott. Szerintem illetlenség a másikkal szemben kibeszélni azt, amit ti egymást közt beszéltek.
2020. jún. 28. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!