Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Komolyan ennyire életképtelene...

Komolyan ennyire életképtelenek a párok egymás nélkül, hogy legjobb barátnőmmel kettesbe nem tudok rendesen találkozni? Mert jön a párja.

Figyelt kérdés

Szülinapom volt. Megbeszéltük,hogy ketten ünneplünk. Nekem nincs sok barátom, leginkább csak ő van, lassan 4 éve vagyunk barátnők.

Párkapcsolatban élt sosem volt ennyire gáz a viselkedése. De a mostani pasijánál megváltozott.


Konkrétan 2-3 hetente találkozunk pár óra,de az is abból áll,hogy a párjával telózik szinte.


Szóval megbeszéltük,hogy átjön hozzánk,iszogatunk,elvagyunk majd nálunk alszik így sokáig tudunk beszélgetni,régebben több ilyen csajos estét tartottunk.Ezt ő vetette fel mint ötlet nem is én. Végre tök jó lett volna. Erre iszogatunk nálunk tegnap. Mondja menjünk bulizni, oké én benne voltam. Erre meg akkor a párja hozz visz minket. Abban is benne voltam,de arról szó sem esett,hogy ő is jönne be velünk bulizni.Eddigi párjainál egyik sem jött velünk bulizni. Majd aztán az egészből az lett,hogy tömegközlekedve mentünk be pasija is ivott végül a pasijának egy ismerőse taxizik és olcsón haza hozott, így nem aludt nálam,hanem haza mentek,csávója náluk aludt.


Az a baj,hogy konkrétan mikor 2-3 hetek múlva végre buliznánk akkor 1-2 órát együtt vagyunk utána már találkozzunk a csávójával és 3-an menjünk ide oda.. Ez rosszul esik,mióta együtt vannak. Kb le sem szar engem. Végre mikor taliznánk,buliznánk mindig a vége az,hogy már 3-an vagyunk.


Szóltam már ez miatt.


Nem értem ha 0-24 be együtt vannak komolyan nem lehet kibírni több órát esetleg egy éjszakát a másik nélkül?


Aki így gondolkodik nem való barát neki,mert amikor persze nekem szükségem lenne rá akkor nincs ott,mert jajj x-el vagyok ez van az van,legyek megértő vele szembe,mert kapcsolatban él. De ha neki kell segítség én meg ugorjak első szóra! Hogyne.. Mikor egyszer egy haverommal elmentem strandra és nem vettem fel barátnőmnek a telefont(nem hallottam,hogy csöng),akkor kiakadt teljesen,hogy miért nem veszem fel,meg minek nekem telefont stb.. Mikor már mondtam neki,hogy elmegyek strandra a haverral,de ennyire figyel rám. Kb semennyire.


Mielőtt félre értés lenne,nem vagyok féltékeny,nem az a problémám,hogy kapcsolatban van hanem az,hogy ha már nagy nehezen 2-3 hetente össze hozunk egy talit akkor ketten legyünk már nem a párjával akarok bulizni,meg lennének olyan dolgok amiket nem a párjának akarok mondani hanem négyszemközt a barátnőmnek,mert az csak rá és rám tartozik.


Persze tisztelet a kivételnek!!


2017. szept. 24. 17:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Rövidebben nem ment? Életképtelenség? Arra.mit mondasz, amikor valaki a semmis lelki problemáját ide sirja ki hosszú unalmas irásával?
2017. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Ezt neki mondd a szemébe! Mi nem tudunk mit csinálni.
2017. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk is ez volt... Csak mi havi 1x találkoztunk, mert másik városba költöztem. Menjünk sétálni a Margit-szigetre, fagyizzunk, dumáljunk. MINDEN alkalommal elkísérte a barátja, akitől szóhoz se lehetett jutni és azért nem előtte akartam mesélni, na. Ha valami téma szóba került, akkor ő belevágott, mert ő jobban tud mindent. A vicces az volt, amikor még a sminkmárkákat is jobban tudta... Alapból sok volt a súrlódás köztünk, mert szerinte egy karrierista p..csa vagyok, a nőnek kuss a neve és a konyhában legyen stb.

Végül vagy 2 évig nem találkoztam a barátnőmmel (utána szakítottak), mert minden alkalommal a kötözködés ment, a kiabálás, degradálás. Innentől kezdve egyébként nem is olyan jó a barátságunk, nem is lesz olyan mint ezelőtt.

2017. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Egy kapcsolat fontosabb a barátoknál szerintem, de kell időt szakítani rájuk is. Az is beteges, hogy nem bírnak ki néhány órát vagy napot egymás nélkül..Meg egészségtelen is a kapcsolatokra nézve szerintem.

De mi itt segíteni nem tudunk, ha barátnődnek megmondanád a véleményed biztos te lennél a szemét..szerintem azért reagálod túl, mert nincsenek barátaid, csak ő, ezért ragaszkodsz hozzá. Keress barátokat, aki meg hanyagol, felejtsd el és kész.

2017. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Mind a ketten gázok vagytok kérdező. A barátnőd azért, mert a barátnős talira a pasival megy, akinek semmi köze a ti dolgaitokhoz, te meg azért, mert irigy vagy és nem tudod elképzelni, hogy 2 ember szeretheti egymást annyira, hogy mindig együtt akarjanak lenni.
2017. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

"nem tudod elképzelni, hogy 2 ember szeretheti egymást annyira, hogy mindig együtt akarjanak lenni." - Bocs, de attól, hogy a párom a mindenem, még nem vagyok összenőve vele, szóval ez nem igazán egészséges.


Kérdező, szerintem nem a barátnőddel van baj, ő csak szerelmes, viszont a barátjával vannak problémák, az ő hatására lett ilyen a barátnőd, te is írtad, hogy a korábbi kapcsolataiban nem ilyen volt, tehát inkább ez a pasi olyan, aki annyira ráakaszkodik a barátnődre, hogy mindig ott terem. Engem egyébként ez idegesítene, ha ilyennel jönnék össze, és nálam ez szakító ok lenne, nem szeretem, ha valaki "nem hagy levegőt", de szerencsére eddig ez a jellemvonás mindig kiderült ismerkedésnél, szóval már akkor azt tudtam mondani az ilyeneknek, hogy ne folytassuk.

2017. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Ez sajnos így van. A többség, ha bepasizik/becsajozik, akkor egyik percről a másikra akkora ívben sz**ja le a barátait, mint egy szép nagy szivárvány. Ez a lesz**ás ki is tart addig, amíg együtt vannak.

Nekem is volt ilyen barátnőm meg haverom, volt, aki a szakítás után visszapuncsolta magát, van, aki azóta is együtt van a párjával és tojik ránk, mindenesetre egyiket sem nevezném már barátnak.

Aki őszintén a barátod, az szánni fog rád időt, és ő maga is igényli, hogy kettesben legyetek. De aki ennyire nem tud elszakadni a pasijától, azzal nem érdemes foglalkozni, menthetetlen hülye. Sajnálom. De ne aggódj, majd fog keresni, amikor a pasija megcsalja vagy kidobja vagy összevesznek egy bulin. Akkor majd a te válladon fogja kisírni magát.

2017. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem is csodálom, hogy nem kíváncsi rád. Alig tudtam végigolvasni az unalmas nyavajgásod. El sem merlek képzelni élőben
2017. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
8as, sztem itt inkább te vagy oltári gáz. Csöves
2017. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Én értem,hogy a kapcsolat fontosabb,sosem szóltam ez miatt!


Csak rosszul érint az,hogy ha már megbeszéljük,hogy ketten beszélgetünk,ülünk be vhová,bulizunk akkor a vége az,hogy a pasija is jön.


Szerintem is gáz,hogy a párja állandóan bepofátlankodik a találkozókba bár barátnőm is hibás,mert ő meg hagyja!


Látom vannak akik hasonló cipőben járnak.


Van aki meg csak kötekedik.


Nem nyavajgásról van szó,mert én a 4 év alatt mindig barátnőm mellett voltam jóban rosszban. Voltak elfoglalt időszakjaim amikor tényleg minimális szabadidőm volt,de mégis tudtam rá időt szánni.



De persze kölcsön kérni van ideje,meg ha vmi problémája van rögtön rohan hozzám.


Ha nekem van problémám én meg legyek kussba,mert hiába keresem,akkor lekoptat. MIndig mondja változtat olyan mintha változna 1-2 alkalommal többször keres de utána minden a régi és akkor vagyok jó ha kellek vmire.


Ért egy kis baleset itthon feküdtem egy hétig 7 napból 1-2 órát nem szánt rám,de még írni sem írt annyit sem,hogy hogy vagy? szükséged van vmire? semmit nem írt.. Ez az ami rosszul esett igazán,mert ha vele volt vmi vittem neki mindent,kerestem.



Szóval értem én,hogy a kapcsolat a legfontosabb,csak aki több éven át mellette volt jóban rosszban,sokszor kihúztam a szarból,aztán ezt kapom,ha nekem lenne segítségre szükségem akkor érjem be annyival,hogy ő kapcsolatban él? :D


Vicc.


Nem tudom meddig fog ez húzódni,de nekem a barátság nem erről szól.


Többször a szemébe mondtam ezeket. Igazat adott sok mindenben. Akkor mondta,hogy változat és többet fogunk beszélni. Egy két napig tényleg keres,utána meg már nem. Ha írok arra sem válaszol.

2017. szept. 24. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!