Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megkérdezzem egy...

Szerintetek megkérdezzem egy régebbi ismerősömet, hogy lenne-e kedve kimenni a kondiparkba?

Figyelt kérdés

21 évesek vagyunk mindketten, általános iskolában voltunk osztálytársak, azóta viszonylag eltávolodtunk egymástól. Kisvárosban lakunk, és van a városban egy kondipark, viszont egyedül nem szeretnék lemenni, és egyszer amikor arrafelé bicikliztem, láttam hogy egy ismerősével kint van.


Régebben elég jól elbeszélgettünk, szóval arra gondoltam, hogy ráírok Facebookon ezzel kapcsolatban, hogy lenne-e kedve lemenni a kondiparkba, mert el akarok kezdeni Street Workoutozni.



2020. júl. 2. 10:54
 1/8 anonim válasza:
100%
Mindenképp, mit vesztenél vele.
2020. júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, nem akarom hogy azt gondolja rólam, hogy csak olyankor keresném, ha valami nekem kéne. (Bár általában én szoktam így járni az ismerőseimmel, hogy olyankor keresnek meg, ha nekik kéne valami, és tudom hogy milyen szar érzés.)
2020. júl. 2. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha elhívsz valakit edzeni az nem a "valami kéne" helyzet. Nyugodtan írj neki.
2020. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja.
2020. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, miért ne?
2020. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hívd meg de ha tattoll attól, hogy mit szól rá akkor ne ezzel rohand le hanem beszélgessetek, írj rá. Veszteni valód nincs.
2020. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül elhívtam, hétfőn megyünk. :D
2020. júl. 4. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:
És ha szerdán nem ér rá, akkor már nem is mész edzeni?
2020. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!