Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hosszú sztori, ti mit csinálta...

Hosszú sztori, ti mit csináltatok volna a helyemben? 18/L

Figyelt kérdés

Szórakozó helyen sokszor esik az meg, hogy srácok nyomulnak. Én nem tartom magamban az érzéseimet, ha zavarnak, akkor lekoptatom őket, tömören röviden. Nem szokott ebből probléma lenni.

Viszont pár hónapja bulizni mentem egy barátnőmmel és két ismerősével. Az egyik srác bejött a barátnőmnek. Elég erősen nyomulni kezdtek mindkettőnkre, nagyon szorosan magukra húzva táncoltattak és fogdostak. Nekem ez kényelmetlen volt, mert kicsit se jött be a srác se meg ezt a nyomulós stílust sem szeretem. A fogdosást már az elején leállítottam. Barátnőmet sokszor félrehúztam, hogy megbeszéljünk vagy együtt táncoljunk, de mindig elválasztottak minket. Végül mosdóban elpanaszkodtam neki, hogy nekem ez kicsit se jön be. Neki nem volt baja evvel a helyzettel, mert bejött neki az egyik srác, meg mondta, hogy a bulik már csak ilyenek. A kedvemért csomószor eljött velem mosdóba, és direkt ilyenkor nem a srácokhoz mentünk vissza, hanem a táncparkettre. De mindig megtaláltak minket. Egy idő után közöltem a srácokkal, hogy nekem van egy határ. Teljesen figyelmen kívül hagyták az érzéseimet, poénkodtak és úgy állították be a helyzetet mintha én lennék paranoiás és gondolok ebbe túl sokat. Azt mondták, hogy egyáltalán nem akarnak ránk hajtani (persze, persze aztán mégis összejött az egyik a barátnőmmel), meg hogy csak "fel akarnak engem lazítani" és jól érezni magukat. De az érzéseimmel nem tudok mit kezdeni, egyszerűen kényelmetlenül éreztem magam a helyzetben. Sose jött be ez az öltáncoltatós alfa, nagydumás, domináns fuckboy stílus. Lehet én vagyok maradi, de nem fogok belemenni ilyen öltáncokba, mert miért ne, ha nincs kedvem hozzá. Azért jövök bulizni, hogy 100 százalékig jól érezzem magamat és ne belemenjek valamibe ami nekem szimplán kényelmetlen.

A kis beszédem után a srác ugyanúgy magára húzott, és tapizott. Amikor feljebb raktam a kezét és mondam hogy na most állj, akkor abbahagyta a tapizást, de ugyanúgy magára húzott. Utána még mindig simogatta a hátam és hajam. Ilyenkor direkt eltoltam magam. De egyszerűen nem vette a lapot. Én ezt nem értem. A testbeszédem teljesen egyértelmű volt (távolságtartó kicsit sem mosolygós és csak a vak nem látta, hogy kényelmetlenül érzem magam, még a mellettünk álló emberek is néztek, hogy minden rendben van e) de ha ez nem elég, mert "srácból vannak, nem veszik észre az ilyen apró lányos jeleket", akkor már abból egyértelműnek kellett volna lennie hogy 10 percenként léptünk le és direkt nem hozzájuk mentünk vissza, vagy hogy tök nyíltan megmondtam, hogy nekem van ami sok. Csak hát azt úgy döntöttek figyelmen kívül hagyják.

Na most mit kellett volna csinálnom? Nem küldhettem el őket a szokásos rövid és tömör lekoptatós dumáimmal, mert ismerősök és viszonylag sokszor kell még látnunk őket és rajtam kívül mindenkinek megfelelt a helyzet, és kicsit én voltam a "hisztis meg konzervatív."

Valamint, most velem van a baj?(hozzátenném, voltak már egyéjszakás dolgaim, de azokkal nem volt gáz, "fel tudtam lazulni" és jól éreztem magam, mert kölcsönös szimpátián alapult és nem úgy éreztem magam mint egy tárgy) Én vagyok túl érzékeny? Nekem van egy szint, ami alá nem megyek. Én mindig is úgy gondoltam, hogyha nekem valami nem esik jól, akkor nem csinálom, mert nem másnak kell megfelelnem. Ez a buli valamiért nem esett jól, nem tudok mit kezdeni az érzéseimmel. Bulizni jöttem, és nem tartozom senkinek semmivel és jogom van az érzéseimhez.

Ti mit gondoltok?



2020. júl. 5. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj de elég buta vagy. Ott táncikálsz miközben taperol valami hülyegyerek, ezzel telik a fél este, de rendre hagyod, hogy újra és újra megtegye. Majd mit teszel? Feljebb teszed a kezét. Ennél a résznél felnevettem. Ahelyett, hogy otthagynád őket a fenébe, ott állsz és áldozatot csinálsz magadból. Ha én nem érzem jól magam valakikkel, akkor eljövök, ha nem akarom, hogy valaki hozzám érjen, akkor az nem fog hozzám érni. Téged nagyjából az nem fogdos meg aki nem akar. Tudatosabban csináld legközelebb, a wc-tanácskozásokkal láthatóan nem jutottatok valami messzire. Ha pedig a barinőd szerint az a buli, hogy valaki a farkát hozzá dörgöli, az legyen az ő hiányossága. Ha neked ez nem stílusod, ne asszisztálj hozzá.

38N

2020. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ASegélyember ***** válasza:
100%
Én már vártam a pofán vágtam részt mert abszolút jogos lett volna. Csak az ilyen azt hiszi bármit megtehet.
2020. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Azt csodálom, hogy ennek ellenére maradtál, és végigszenvedted az estét, ahelyett hogy hazamentél volna. Nem vagy köteles ezt eltűrni, lehet nem voltál elég egyértelmű.
2020. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Feleig olvastam. Ez szexualis zaklatas. Es azert, mert valaki dugasra megy, akkor se fer bele. Ezt civilizalt orszagokban buntetik is, es egy fuckboy se zaklato.

Baratno meg nem barat. Azert, mert ra van izgulva egy fickora, olyan nincs, hogy neked is szexelned kell a masik suttyoval. Ez tenyleg sotet kozepkor.

2020. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Ja, es a lapdance erotikus munkasnoktol jar penzert sztriptizbarban, de infrakamera figyeli, ne menjen senki tul messzire, es o se koteles egy allattal csinalni.
2020. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
azért nem mentem el, mert a barátnőmet nem mertem otthagyni velük... inkább végigszenvedtem a dolgot, lehet hiba volt. Egyszerűen lefagytam és utólag persze sokkal okosabb az ember. Amúgy hamar leléptünk a kedvemért, kb egy órát voltunk ott (a WCs beszélgetéseket beleértve) és azt sem végig velük, mivel a bulin találkoztunk igazából. Nem tartott túl sokáig ez az egész, csak így leírva hosszú. A barátnőmmel tényleg nem tudom mi volt, máskor egyáltalán nem ilyen és sokkal jobban figyelembe szokta venni az érzéseimet. Nem mertem otthagyni, mert nem akartam, hogy baja essen, annyira jól azért nem ismerem őket, hogy megbízzak bennük. Főleg ezek után nem.
2020. júl. 5. 20:00
 7/12 A kérdező kommentje:
Plusz ez így mind egyszerűnek hangzik, de élesben nem így megy. A csávót pedig felpofoztam amúgy, de azt is elpoénkodták és legyintettek. Nehéz úgy komolyan vetetni magad, ha senki nem vesz komolyan, mert te vagy a kis érzékeny, fiatal lányka. (Mert amúgy a srácok is meg a barátnőm is idősebbek nálam) Fejben jól hangzik, hogy felpofozod és lekiabálod, és megkapják a magukét, de a valóságban csak jót nevettek, hogy cuki vagyok, ha mérges vagyok. Sokkal egyszerűbb lett volna a helyzet, ha a barátnőmnek se jön be a helyzet. De így hogy ez neki megfelelt, így tulajdonképpen ő volt az alap, én meg hozzá hasonlítva a problémás meg a hisztis.
2020. júl. 5. 20:07
 8/12 A kérdező kommentje:
Utólag persze sok mindent bánok és tudom néhány helyzetben máshogy kellett volna cselekednem. Amikor az emberben van azért pia úgy nehéz átgondolni a helyzetet és maximálisan helyesen cselekedni. Na meg amikor senki sem ért velem egyet, és senki sem érti meg az érzéseimet akkor azért nem olyan könnyű ez. De biztos én vagyok a buta.
2020. júl. 5. 20:09
 9/12 anonim válasza:
100%
Ezek szerint legközelebb tudni fogod mit kell tenned.
2020. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
remélem :) legalább tanultam is valamit ebből
2020. júl. 5. 21:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!