Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez már fiú lány barátságnak...

Ez már fiú lány barátságnak számít?

Figyelt kérdés
Ahol a felek biztatjak egymást, komolyan érdeklődnek a másik felől, meghallgatják a másikat és megosztanak egymással mélyebb gondolatokat, érzéseket. Egyik haverommal úgy érzem hogy lehet már valami barátság féle van köztünk. (nem ennel nem lesz több soha mert nincs semmi vonzalom!) fura mert eddig minden fiúval csak haverok voltunk, és csak okorkodtunk együtt. 18L

2020. júl. 5. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért a vonzalomról meg kellene kérdezni őt is..
2020. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos nem!!! Pont hogy az ő baratnojerol meg a kapcsolatukril is szoktunk dumálni
2020. júl. 5. 20:48
 3/4 Kinga20170526 ***** válasza:
51%

Szerintem ezt nyugodtnak nevezheted már barátságnak! Nehéz egy ilyen fiút kifogni, akivel nem csak egy ilyen “haveri” kapcsolatod van, hanem komolyan megbízol benne és úgy érzed mindenről tudsz vele beszélni.

Ha nincs vonzalom egyáltalán, akkor pedig ez tényleg egy most kialakuló barátságnak tűnik nekem.

Vannak fiúk, akikkel nehéz egy ilyen kapcsolatot kialakítani, mert egyfolytában csak “nyomulni” tudnak, ha viszont ezzel a sráccal úgy érzed, hogy ez ténylegesen egy jó és erős barátság, akkor becsüld meg és örülj neki! Sokszor a fiúk jobb tanácsokat tudnak adni mint a lányok! :)


16/L

2020. júl. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is beszélek lányról, és nem változik semmi... vonzódom több emberhez is.xd magyarul szexelnék a lány barátaimmal
2021. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!