Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez normalis?

Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés

24 eves no vagyok.7 eves kapcsolatomnak lett vege nemreg ,ahol sz*rba se vettek. Az egyik legjobb baratnom vegigkovette az esemenyeket de valahogy sose ereztem azt hogy igazan megertene ,vagy segiteni probalna,csak meghallgatott ami persze sok esetben segitett is. Most vege lett ennek a kapcsolatomnak par honapja. Sajnos ismet belenyultam a “joba” es elkezdtem ismerkedni egy sraccal aki nem igazan bant jol velem. A baratnom reakcioja ez volt: “igazan megunhatnad mar hogy folyton madzagon rangat mindenki” . Oszinten rohadt szarul esett mert amugy is elegge rossz idoszakomat elem, es nyilvan nem elvezem annyira hogy nem talalok egy pasit aki meg tudna becsulni... nyilvan egy szupijo kapcsolata van es egy alom pasi mellol adja ezeket a roppant jo tanacsokat.

Szerintetek is kisse bunko volt ez a megnyilvanulasa vagy en vagyok most erzekenyebb ezekre ?


2020. júl. 7. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Tényleg bunkó volt kicsit, ha meg így gondolja, szóljon hamarabb és ne ilyen nyersen fogalmazzon ha már elvégre legjobb barátnők vagytok. Barátságban nem elég hogy meghallgat, fontos véleményt is mondjon ő hogyan látja át ezt az egészet, ne utólag okoskodjon. Hiszen véleménye csak van. Tehát nem épp olyan jo baratno o mint hiszed.
2020. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy kissé érzékeny, ami érthető is. Ő végigasszisztálta melletted a dolgokat, jót akar neked, és azt, hogy ne legyél senki lábtörlője.

Sajnos van, hogy az ember beleszalad a nem megfelelő személybe.

2020. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na, ez nem egyertelmu akkor...
2020. júl. 7. 21:28
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

7 év után ennyivel lezárni nem kedves

hogy találsz-e olyat, aki megbecsül, az nehezebb

nincs más barátod? érdemes olyat keresni, aki nem csak hallgat, hanem meghallgat és segít!

2020. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem te traktalod ot, akkor az volt. De ha magadtol panaszkodsz neki, meg ha tanacsot nem is kertel, akkor belole is kirobbanhat, miutan vegignezte, - hallgatta a torteneteidet.

De ha magatol osztja az eletbolcsesseget, meg ha igaza is lehetne, ha zavar, rossz hatassal van rad, lazits a baratsagon.

2020. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem traktalon kulonosebben,legtobbszor o hozza fel a temat,magamtol mar nem is meselek a pasi dolgaimrol mert tudom h nem lehet elvezetes hallgatni
2020. júl. 8. 09:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaza van...Sose értettem ezt ,hogy nem lehet megmondani őszintén.Engem azért szeret a barátnőm 13 éve!!! Mert én vagyok az egyetlen aki kerek perec megmondta,ha hülye.Mit kell a körítés meg stb.En simán megmondom ha egy ruha nem jó,Pl vedd le mert ebben kötözött sonka vagy a többi barátja meg mit mond ,hát jó,nem is rossz.Miert kéne hazudni ? Elvégre azért barátom ,H igazat mondjam ,hazudni elég ember hazudik.
2020. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kell hazudni, nem azt varom. Nem egy ruharol van szo. Hanem az ember ilyenkor jobb esetben felmeri hogy milyen lelkiallapotban van a masik , es en nem fogalmaznek ilyen bunko modon ha tudom h szarul van a masik. Nyilvan nem tehetek rola es nem tudok valtoztatni ezen egyik pillanatrol a masikra h ilyen pasikkal van dolgom
2020. júl. 8. 20:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Őszinte volt ,fogadd el.Es nem csak ruhaugyben mondom el a véleményem hanem pasi ügyben is.Es már mondtam én durvabbat is.
2020. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!