Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőmnek oka van megsértő...

A barátnőmnek oka van megsértődni?

Figyelt kérdés

Mostanába nagyon visszatért az önbizalmam szerencsére.

Eddig mindig kibasználták a kedvességem és elegem lett, már tudok nemet mondani.

Konkrétan nemet mondtam a barátnőmnek most az egyszer és besértődött.

Haggyam a francba?

Beszéltem vele de nem fogja fel.



2020. júl. 8. 23:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

De úgy őszintén szerintetek ez akkora nagy probléma h életemben először nem kisértem haza hanem mással maradtam, mert neki haza kelett mennie?

Például én mindig egyedül megyek haza mégsem rinyálok...

2020. júl. 8. 23:28
 12/17 A kérdező kommentje:

Fhu a barátnőm agyi szintje 0 kb :D

Bocs hogy ezzel fársztalak titeket csak nem értettem ez mért akkora baj

2020. júl. 8. 23:29
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok:

Amikor válaszoltam, még nem látszott amit írtál, bocsi.

Ha tényleg normális stílusban utasítottad el a kérését, akkor szerintem nem jogosan sértődött meg. Engedd el a dolgot, majd megnyugszik, ha pedig nem, akkor nem kár érte. Ha nagyon felfúj egy ilyen apróságot, akkor komolyabb ügyekben sem lehet sok jóra számítani.

2020. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt gondolod róla...hát akkor ennek már rég vége! Hagyd, mert találsz jobbat:)
2020. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hány órakkor mondtad neki, hogy menjen egyedül haza? Szokott amúgy ebben az időpontban egyedül hazajárni, vagy ha szóltál volna neki időben, akkor megszervezi, hogy egy barátnőjénél aludjon/el sem megy a buliba/egy ismerősével megy haza?


Ha nem ez a helyzet, akkor nem érthető, hogy miért sértődött meg. Esetleg tényleg leülhetsz megkérdezni, hogy mi bántotta ebben, elmondhatod, hogy a továbbiakban nem szeretnéd hazakìsérni, stb.

2020. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát talán találok jobbat...az a baj h ő nagyon rossz tanuló én jó és hát mindig rólam másolt, nekem köszönheti h nem bukott meg...
2020. júl. 8. 23:38
 17/17 A kérdező kommentje:
6 fele de még vilàgos volt, éjszaka haza kísèrtem volna természetesen
2020. júl. 8. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!