Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi idő után találkoztatok...

Mennyi idő után találkoztatok az internetes barátotokkal?

Figyelt kérdés
Milyen messze laktatok egymástól? Milyen volt az első találkozás?

2020. júl. 10. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
2-3 év.
2020. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kb. 4 év után, de már jóval hamarabb terveztük. Első találkozás koncerten volt, másodiknak "átugrott" hozzánk 5 napra. 165 km van köztünk kb. Most a következőt tervezzük.
2020. júl. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha ilyen nem volt.
2020. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Több netes barátom van, de eddig még csak az egyikőjükkel találkoztam, úgy körülbelül 2,5 év után. Köztünk 220 km van, de autópályával 170km talán?

Kicsit zavarban voltunk, de szerintem jól éreztünk magunkat mindketten.

2020. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Kb fél év után találkoztunk először, utána egyre gyakrabban, most meg már együtt neveljük a közös gyermekeinket :)
2020. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én 2 hónapja ismertem meg egy lányt neten.. Először közösen akartunk fitnessre járni, de hosszas számolások után rájöttünk, hogy egyik nap se tudnék odaérni.. még valamikor nyáron szeretnénk találkozi, szóval már nagyon izgulok!❤
2020. júl. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

4 és fél hónapja ismertem, mikor találkoztam vele. Kb 100 km-re lakunk egymástól.

Az első tali egész jó volt, bár mindketten kicsit meglepődtünk a másik hangján, meg, mikor megláttuk egymást, volt egy ilyen "tök máshogy nézel ki élőbe" "te is", jellegű mini társalgásunk 😁

2020. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

12 voltam (ő egy évvel idősebb) mikor megismerkedtünk, 15 mikor először találkoztunk. 250 km volt köztünk. Fura volt "élőben látni", de egyben nagyon jó. Mintha mindig is ismertük egymást volna, kb.

Azóta eltelt 10 év, most 40 km-re vagyunk egymástól, és azóta is nagyon jó viszonyt ápolunk. :)

2020. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!