Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek van igaz barátotok?...

Nektek van igaz barátotok? Hol találkoztatok?

Figyelt kérdés

Gimis lány vagyok, és amikor még általánosba jártam, akkor örültem neki, hogy nemsokára suliváltás lesz, mert hogy majd biztosan akadnak értelmesebb, normálisabb lányok, akikkel majd igaz barátnők lehetünk. Hát, vannak barátnőim, de nem azok a ténylegesen igaziak... pedig már másfél éve együtt vagyunk. Most az egyetemben reménykedek :) Hogy majd ott... olyan jó lenne valakivel tényleg MINDENT megbeszélni, nem azon gondolkodni, hogy na, most akkor mit fog rólam gondolni ezek után, vagy nemcsak kétszínűségből csinálja-e? ...


Várom a válaszokat :)

15/L



2013. febr. 12. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1979-ben elsők között költöztünk egy budapesti lakótelepre. Akkor kezdtem az első osztályt az iskolában. A mellettünk lévő lakásba is egy olyan család költözött ahol szintén volt 2 gyerek és a lány velem egyidős volt. Együtt kezdtük, egy osztályban az iskolát. Így elmondhatom hogy 1979 óta tart a barátságunk ami máig töretlen. Sok közös élmények, emlékek vannak amin ma ha nosztalgiázunk jókat szoktunk nevetni. Volt hogy összevesztünk de szinte mindig kibékültünk. Ő volt az esküvői tanúm, én meg az övé. A fiam keresztanyja, én meg a lányának vagyok a keresztanyja. A két gyerek unokatestvéreknek tartják magukat pedig semmi vérrokonság nincs köztük. Csupán csak a 34 év igaz barátság van.. Nagyon szeretem, és örülök hogy részese az életemnek.

Egyébként nem is olyan régen beszélgettünk erről, és elismertük hogy ritka szerencsések vagyunk. Nagyon kevés embernek adatik meg hogy megtalálja az igaz barátját..Nekünk sikerült, és vigyázok is erre a kincsre.

40/N

2013. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, ez egy nagyon szép barátság! :) Örülök neki, hogy ilyenben részed lehet :)

36 év... az nem semmi! Remélem, hogy egyszer nekem is lesz majd egy igaz barátnőm. ...akivel majd nosztalgiázhatunk mi is :)

2013. febr. 12. 19:23
 3/3 anonim válasza:

Mi a legjobb barátnőmmel már 6 éve vagyunk igaz barátok és eddig legfeljebb 3 alkalommal veszekedtünk, de mindig hamar kibékültünk (lásd egyszer egy csoki miatt - én ezt akarom! - én meg ezt! ) Mi aztán mindent megbeszélünk egymással, feltétel nélküli a bizalom közöttünk. Azt viszont hozzá kell tennem, hogy a szoros kapcsolat nem magától alakult ki, tettünk érte, hogy jó legyen. 2007-ben találkoztunk a középiskola első évében. Egy órán az ő padtársa megkért engem, hogy cseréljünk helyet, hogy az én padtársam mellé ülhessen, így kerültünk össze. Órán (mert hát mikor máskor) elkezdtünk beszélgetni. Ezt folytattuk az óra utáni szünetben, másnap, követező hónapban és az azt követő 6 évben. Kiderült, hogy kifejezetten hasonlóak vagyunk, hasonló érdeklődési kör meg ilyenek :) Nincs sok barátom, szerintem a számuk még a 10-et se éri el, de ő felér 15-el is! :) A legjobb az benne, hogy megunhatatlan a csaj :D Nem is izgulok, hogy ki lesz a legjobb barátom 10év múlva.


20/L

2013. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!