Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hol találkoztak a legjobb...

Ti hol találkoztak a legjobb baratotokkal? Hol talalhatok igazi barátokat?

Figyelt kérdés

16eves lány vagyok. 3 legjobb barátnőm van, az egyik külföldon el, a másik tőlem elég messze, a harmadik meg szerintem szegyell engem és sosem járunk sehova.

Jó lenne néha elmenni valakivel valahova. És ezt nem csak városon belül gondolom, hanem akár más városokba is elmehetnenk, csak úgy kalandvágyból, szétnézni.

A suliban sajnos nincs senki aki jobb barátom lenne. Hol lehetne még ismerkedni? Mert azért, ha odamegyek valakihez a könyvtárban, boltban, mert szimpatikus, az valószínűleg hülyének nézne...xdd

Vagy várjak az egyetemig, ott majd hátha alakulnak barátságok?:/


2018. szept. 30. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Legjobb barát 1: általános iskola, 6. osztály, 1982. Igazából akkor lett a legjobb barátom, amikor egy középsuliba mentünk tanulni, távol a kis falunktól, kollégisták lettünk, csak egymásra számíthattunk, úgyhogy a kolis évek alatt ott is, és itthon is sokat voltunk együtt, sokat motoroztunk, diszkóba jártunk, pecáztunk, csajoztunk.

Legjobb barát 2,3,4: munkahelyi barátságok. Szintén távol az otthontól évekig dolgoztunk és laktunk együtt, szintén sok élmény, kaland fűz hozzájuk.

A barátságaim 25+ évesek. Bár már külön utakon járunk, és messze lakunk egymástól, még mindig tartjuk a kapcsolatot, és évente egy-két alkalommal személyesen is találkozunk.

Haverok millióan voltak, de azokkal csak egy-egy időszakban volt közvetlenebb kapcsolat, aztán ahogy másfelé sodort a szél valakit, úgy el is halt.

2018. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!