Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valamelyik barát nem...

Ha valamelyik barát nem érdeklődik felőlem egy hónapja, akkor az azt jelenti, hogy nem is érdeklem?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon sok mindent jelenthet, csak ebből nem tudok véleményt mondani.


Például én is néha eltűnök bizonyos időkre, az elmúlt nyarakat végig úgy töltöttem hogy hetekig nem néztem rá semmilyen közösségi oldalra csak azért mert amúgy sem szeretem, és szeretek kiszakadni abból a világból amit az elöttelévő kilenc hónapban kénytelen voltam megszokni.

De ez nem jelenti azt hogy nem érdekelnek a barátaim, csak éppen szükségem van egy kis időre egyedül.


Persze nem tudom veled mi a helyzet, esetleg soha nem volt olyan szoros a kapcsolatotok a barátoddal, vagy összevesztetek, nyaral, elfoglalt, ilyesmi, ez csak a saját tapasztalatom.

2020. júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanezt kérdi barátod is?
2020. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!