Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak?

Hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés

Szóval hol is kezdjem. Kisgimisként jöttem a sulinkbba theát 5.ben.

Az általános iskolás legjobb barátnőmmel együtt váltottunk iskolát. De ő eléggé megváltozott az évek alatt. Elkezdett az olyanokkal barátkozni akiket eddig elitéltünk. Például 11 éves koruktól buliznak, isznak, cigiznek és úgy nének ki mint ha 17évesek lennének. Tudom hogy sokan ilyenek nem ezzel van a bajom, csak nekem ez az ember tipús nem szimpatikus barátként. SZóval most összevesztünk még karantén elején. És nem tudom mit csináljak. Többször vesztünk már össze és mindig cserben hagyott de aztán hülye voltam és megbocsájtottam neki. De most hogy az osztály már több éve együtt van tehát kialakultak a barátságok klikkek. És nem tuom mit csináljak hiszen vannak barátaim de nem azk akikkel napi szinten beszélünk és legjobb barátom, hanem csak az a suliban zök jól el vagyunk viszont ha nincs iskola akkorsemmi. Van 2 fiú barátom, akikkel sűrűben tartjuk a kapcsolatot, de ugye lány vagyok és egy fiúval nm tudom megbeszélni a csajos dolgokat :)


Nem tudom hogy barátkozzak, hogyan csatlakozzak eg kialakult "csapathoz". Főleg így hogy nincs iskola, és nem találkozunk naponta, nem beszélünk.


Van valami ötlet, kérdés ,vélemény?


Köszi ha elolvastad, és válaszolsz:)


L



2020. júl. 13. 21:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok helyesírási hibáért csak utólag vettem észre :(
2020. júl. 13. 21:11
 2/4 anonim válasza:
Szerintem akár itt is megpróbálhatod, feltéve ha válaszolnak. :D Vagy írj egy osztálytársadnak, lehet, hogy lenne közös programotok. :)
2020. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most hányadikos vagy?
2020. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez egy igen nagy dilemma. A barátkozás nem egyszerű dolog. Próbálj olyanokkal barátkozni, akikkel hasonló az érdeklődési köröd. Lépj be Facebook csoportba, ahol olyan emberek vannak, akik hasonló dolgokat szertnek mint te. Írok egy példát: Ha szereted az állatokat, akkor egy olyan csopiba ahol szintén szeretik. Ez egy jó közös pont, amiről jól ellehet temázgatni. Ez csak egy példa. Ha mást szeretsz akkor azzal kapcsolatos csopiba csatlakozz 😀
2020. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!