Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez jó ötlet, vagy...

Szerintetek ez jó ötlet, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Van itt most nálunk egy több napon át tartó dolog délelőttönként. Egy csomó ismeretlen emberrel találkoztam ott kapásból, és egy srác - mindenféle ferdehajlam nélkül - szimpatikus lett, és szívesen összehaverkodnék vele, ha vevő rá.

De én így élőben nem vagyok a helyzet magaslatán kezdeményezés terén, így inkább először arra gondoltam, hogy megkeresem facebookon, és ott próbálok meg vele beszélni. Számomra egyszerűbbnek tűnik, de még ettől is félek kicsit.

Szerintetek kezdésnek jó ötlet lenne?


2020. júl. 15. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, mit veszíthetsz?
2020. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából csak attól parázok, hogy ha pl. beégek fb-n, akkor mondjuk mi lesz holnap IRL.. :|
2020. júl. 15. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal kisebb eséllyel "égsz be" facebookon, mint IRL. Jobban ki tudod találni, mit mondjál, viszont élőszóban gördülékenyebb talán a kommunikáció. Mindenesetre ha felveszed vele a kapcsolatot online, akkor már lesz valami kapocs, amivel könnyítheted az offline kommunikációt. Próbáld csak meg na.
2020. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elgondolásoddal csak nyerhetsz. Ha mást nem, legalább tapasztalatot.
2020. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huh, hát nem tudom... Eddig egyelőre vissza sem igazolt fb-n. Lehet nem is látta még ugyan, mert nem is utasította el. Az is lehet szerintem, hogy holnap biztosra megy, és megkérdez, én jelöltem-e be (bár mivel nem nagyon beszéltünk még, erre kisebb az esély).
2020. júl. 15. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!