Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek jó ötlet, hagyjam...

Szerintetek jó ötlet, hagyjam abba vagy ne?

Figyelt kérdés

Kosarlabdazok lassan 9 éve, 7 - 8 éves korom óta. Sportot magát szeretem, de egyre kevesebb időt tudok a tanulás miatt rászánni. Tehetsegesnek sem erzem magam benne, pedig eleg sokat edzettem ahhoz hogy jobb legyek (honapokig heti 9 edzések, ezek miatt a tanulmanyaim is romlottak). Sajnos par honapja leserultem es a szalagjaim olyan gyengék lettek a bokamban, hogy egy kicsit rosszabb lépés után már le kell ülnöm, mert osszeesek .

Nagyon erős a visszatartó erő is, első sorban a belefektetett energiám , es időm miatt. Az edzők mindig is imádtak, mert mindent beleadok, ha elmegyek edzésre , és szükség eseten még törött újjal is végig jatszok egy meccset(megtörtént). A közösséget is imádom, de sok eséllyel velük ugyanolyan joba lennék mint eddig. Minden hiányozna, az emlékek ahogy szenvedtem, mert nagy kosaras akartam lenni, egyszoval minden evvel toltott időm egyenlő volt az eletemmel, nem tudtam volna elkepzelni hogy nem nyúlok labdahoz egy par napig, de ez honapok alatt gyökeresen megvaltozott. Rosszul esne nem kosarlabdazonak mondani magam, mert ez már egy tipikus bemutatkozásom hogy 8 eve kosarazok , mindenki kiakad es azt mondja hűha az nem kevés. Nem szeretnék egy ilyen dologban rossz döntést hozni , ezert iszonyat sok embertől kerdezem meg hogy szerinte mi a helyes.


2019. jan. 4. 03:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha az egészséged rovására megy, akkor ezen a szinten hagyd abba, és egy lazább közösséget keress, ahol csak a játék öröméért játszotok. (Lehet, hogy h*lyeség, amit mondok, mert téged egy "amatőr" sportolás nem elégíteni ki, én soha sem sportoltam komolyan (de azért én is felfogom, hogy ez egészen más lenne), de szerintem az egészséged a legfontosabb!)
2019. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!