Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek szerint soha nem voltam...

Ezek szerint soha nem voltam neki annyira fontos?

Figyelt kérdés

Egy régi kedves barátommal csúnyán összevesztünk, igazából elhallgatott előlem valamit amit a szemembe kellett volna mondania, de ennek sok oka lehet, lényeg hogy kicsit túlreagáltam a szituációt, most nem beszélünk. Előtte nagyon jóban voltunk, úgy éreztem hogy érdeklem, napi szinten keresett, minden témában érdekelték a véleményem és a gondolataim. Azóta se éreztem úgy hogy valaki annyira foglalkozna velem:( Mások unszolására komolytalanul még a vita közben bocsánatot kért, de láttam hogy nagyon letört volt. Másnap sírni is láttam.Néha a közös barátainktól kérdez rólam, több helyen láttam már hogy csak úgy néz engem semleges arccal. Sajnos utána semmilyen formáját nem kereste a kibékülésnek, nem állt elém személyesen, nem jött át, pedig ő sértett meg. Ennyire büszke vagy soha nem volt igaz barátom? Én szívesen kibékülnék vele de attól tartok hogy ignorálna, ugyanis kaptam már rajta hogy mosolyog a bajsza alatt mikor elmegyek vele szemben



19/L



2020. júl. 17. 00:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én srác vagyok, szóval máshogy nézem az ilyet, így vedd fentartással, amit írok.

Ha alapból csak azért kért elnézést, mert a többiek unszolták, akkor az nem lehetett őszinte, még mindig haragszik rád, ellenérzése van veled szemben.

Ugyanakkor te még annyira sem vagy jó barátja, mint amennyire ő volt neked.

Ignorálna, azt mondod?

Szóval a személyes büszkeséged választod ahelyett hogy odamennél hozzá.

Valamint ha mindketten csak kivárásra játszotok, meg is érdemlitek.

Sőt, én volt olyan, hogy TUDTAM hogy nekem volt igazam és mások is ezt mondták, de inkább hajlott meg a derekam és kértem elnézést én, mint hogy elveszítsem azt az embert aki fontos nekem.

Persze nem megbántani akarlak, de még ha igazad is van, eldobnád magadtól csak azért, mert megalázó odamenni?

Amúgy szerintem fontos vagy neki, ha még mindig kérdez rólad, de szerintem egyformán buták vagytok, mert ő is arra várhat, hogy te menj oda.

Remélem, sikerül megoldanod és számodra jó döntést hoznod.

2020. júl. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!