Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kéne kezdeményeznem a...

Hogyan kéne kezdeményeznem a barátkozást?

Figyelt kérdés

Van most egy kis elfoglaltság a korombelieknek naponta. Ez tök lényegtelen a sztori szempontjából, csak annyiból fontos, hogy itt találkozok vele. Két csapatra vagyunk osztva.

Mit ad Isten, igazából Ő a másik csapatban van. De látom, hogy ugyan odacsapódott pár emberhez, viszont annyira nem szólnak egymáshoz. Gondolkodtam, hogy oda megyek, és elkezdek beszélgetni vele, csak az a baj, hogy nagyon félénk vagyok, és még ha oda is mennék, hirtelen nem tudnék mit mondani.

Szerintetek hogyan kéne kezdeményeznem? Gondoltam arra, hogy akkor esetleg írok neki neten, de valszeg nem olvasná, mert nem is igazolt vissza sem. Próbáljak meg ráírni ennek ellenére? És ha igen, akkor mit írjak, egy szimpla odaköszönésen kívül?


2020. júl. 18. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye, aztán kiderül. Mit vesztesz? semmit. Ha dolgod van magával az emberrel, akkor úgyis kialakul, ha meg nincs akkor nincs.
2020. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, de mit írjak neki?

Meg szerintem tök kellemetlen, ha látta igazából, de nem ír vissza, aztán megint találkozunk.

2020. júl. 18. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:
2 Egyáltalán megkapja amit írsz? már itt kezdődik a dolog.
2020. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha jól ismerem a facebookot, akkor attól, hogy nem az ismerősöm, még megkapja, csak belerakja az engedélykérésekbe. Onnan meg már el tudja olvasni, mert azt hiszem, ha van új engedélykérése, akkor azt a történetek alatt kijelzi neki.
2020. júl. 18. 19:43
 5/9 anonim ***** válasza:
4 Kivéve, ha stikába belenyúltak a rendszeredbe, és el sem megy tőled a másiknak a levél.
2020. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Ilyet még nem tapasztaltam. Meg igazából még nem is írtam neki, mert nem tudom mit kéne, hogy ne legyen cink.
2020. júl. 18. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:
6. Nézz utána.
2020. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Leteszteltük ismerősömmel iOS-en, és Androidon is, átmegy.

Most már csak az a kérdés, hogy mit kéne neki írnom?

2020. júl. 18. 20:07
 9/9 A kérdező kommentje:

Valaki tud adni tanácsot, hogy hogyan írjak rá?

Nagyon megköszönném. 😊

2020. júl. 18. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!