Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Itt az oldalon van esélye...

Itt az oldalon van esélye annak hogy barátot találják?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok,sajnos egy barátnőm sincs ,és nagyon nagyon vágyom rá .Párom van,de az más ,nagyon vágyom egy barátnőre akivel megihatok egy kvt,akinek elmondhatom örömöm ,bánatom,aki csak van nekem és szeretem őt és ő is engem ,szóval egy igaz barátságra vágyom igazán .a lényeg röviden hogy miért nincs,eddig külföldön éltem ,most haza költöztem új városba ,és eddig nem jártam sok sikerrel hogy barátra leljek 😔

2020. júl. 18. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van esélye, én is szereztem itt barátot! 😉
2020. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam sok mindennel ,új közegekbe járni ,új hobbikat találni,hogy új embereket ismerjek meg. Ez már az a kor úgy érzem ,hogy nagyon nehéz új barátságokat kötni,mivel ebben a korban már mindenkinek meg van a maga élete,a maga kis szokásai,és ugye a maga barátai ..kilátástalannak látom ,de nem adom fel 😊
2020. júl. 18. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok hogy találj magadnak egy igaz barátnőt. :)
2020. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm ,kedves vagy,akkor ezek szerint nem teljesen reménytelen :)akkor várom csajszik/nők jelentkezését ,akik szívesen ismerkedének :))

Veszprém megyében élek, Ajkán,de bárhonnan örülnék egy beszélgető partnernek .

2020. júl. 18. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bármikor, bárhol találhatsz barátokat ez nem korfüggő, de te amúgy is fiatal vagy. Fel a fejjel 😊
2020. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem, bár velem sajnos nem kávézhatsz, mivel külföldön élek.
2020. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanez csak az ellenkező nemből.. megértelek.
2020. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Honnan külföldről költöztél haza? Talán tudnál másoknak segíteni a hazaköltözési tapasztalataiddal, ha nem bánod.

És akkor fölteszek egy külön kérdést hozzá.

2020. júl. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó,Németországból költöztem haza . Írj PM,és szívesen leírok mindent.
2020. júl. 20. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!