Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mondoconon mennyi az esély...

Mondoconon mennyi az esély arra, hogy találok magamnak egy hasonló weeb barátot?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok az esélyekre, mivel nincsenek weeb barátaim és én az vagyok.

2020. júl. 22. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan helyen, ahova egy csomó weeb jár, szerinted mennyi az esélye, hogy találsz egy magadhoz hasonló weebet? Ez olyan mintha azt kérdezted volna, hogy mondjuk egy Adele koncerten mennyi az esélye, hogy találkozol egy Adele fannal. :D
2020. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%

Hát, ha szeretsz legalja emberekkel barátkozni...


Én eltiltottam a páromat onnan.

2020. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
2. Még mindig együtt vagytok?
2020. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1000000% az esélye, hogy találsz barátokat. :)
2020. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Remélem nem. Ha eltiltod a párod valamitől, amit őszintén szeret, az tudod mi? Érzelmi bántalmazás.
2020. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
Együtt vagyunk. Utólag ő is belátta, hogy fogyatékosokkal van tele az egész.
2020. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, akkor reménykedhetek
2020. júl. 22. 16:00
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os. A Mondocon-on minden, csak nem fogyatékosok vannak. Én is jártam a 20-as éveim elején. Csomó tanult, diplomás járt oda, akiknek volt egy közös szenvedélyük, és kultúrált társaságban akartak ennek hódolni. Sosem voltak botrányok vagy rendbontások.
2020. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8-as. Azért botrányok voltak. Pl. a tavaly nyári Lopós Challange, ami arról szólt hogy ki tud több árut ellopni. Bár lopások sajnos mindig vannak. Egy árus ismerősöméktől pl. egy egész kosárnyi szerencsepénzt nyúltak le. Kosárral együtt.

Más árusok arra panaszkodnak, hogy sorozatosan tűnnek el a kitűzők, plüssök, kulcstartók, minden, ami nincs vitrinben, vagy leláncolva. Szóval van rendbontás. Nekem is tavaly lelopták az egyik kitűzőmet az övtáskámról. Oké, csak 250 Ft volt, de akkor is.


Ennek ellenére én szeretek oda járni, mert tényleg jófej emberekkel lehet találkozni. Rengeteg a diplomás, ahogy rengeteg a tizenéves, vagy a családos ember is. Sokan gyerekkel mennek cosplayben, vagy anélkül. Plusz mindig találok valamit, ami miatt jól érzem magam, pedig nem vagyok már huszonéves. És nem érzem magam retardáltnak emiatt. Van egy hobbim, és van egy hely, ahol - ahogy te is írtad - azonos érdeklődésű emberekkel futok össze.

2020. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Oké, lopások tény, hogy szoktak lenni. Akkoriban is volt, mikor én jártam (2006 és 2012 között). Amire én gondoltam, hogy nem voltak olyan balhék, ami miatt hatósági embereket kellett volna hívni. Legalábbis én nem emlékszem ilyenre.
2020. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!