Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb haverommal mindent...

A legjobb haverommal mindent tudunk egymásról, de szó szerint mindent. Úgy érzem kezdd szétválni a barátságunk, nemtudom mit írjak neki. Valakinek már volt ehhez hasonló kapcsolata? És ti mit tennétek/ vagy tettetek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 1. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Az ismerkedés rögös útján, előbb-utóbb feltűnik a szex is:)
2020. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én a legjobb barátomnak nem írogatnék, hanem beszélnék vele.
2020. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy legjobb lány barátom volt nagyon sokáig ,akinek mindent elmondtam, de szó szerint mindent, és ő is nekem, lett egy barárja (ugy értve fiuja) és egyik napról a másikra a facebookról is törölt, ennyit a nagy barátságokról
2020. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
3. Az hogy valaki neten oszinten eldumalgat veled meg nem lesz a baratod. Hisz nulla a kozos elmeny ami a kotodest kialakitana...
2020. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hol irtam hogy netem dumálgattunk? 😀

7 éve ismerem legalábbis azt hittem ismerem

2020. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írd le neki őszintén, mit gondolsz.
2020. máj. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ennyien írtatok. Nem interneten ismerkedtünk, hanem élőben. Van rengeteg közös élményünk, de a karantén miatt nem tudunk találkozgatni, ma hívásoztunk is 2 órát, de egyszerűen olyan érdekes volt ma. És van neki is barátja, (több mint barát), és hát azóta érzem úgy, de mindig kisegítjük egymást. Ő az egyik. A másik pedig szimplán nagyon rendes volt, aztán miután megjött, hogy nem oda vettek fel, azóta nagyon érdekes, és flegma is, és próbálok kedveskedni ha ő nem az. Fogalmam nincs mit tegyek.
2020. máj. 2. 00:40
 8/9 A kérdező kommentje:
erfrg
2020. máj. 2. 00:44
 9/9 A kérdező kommentje:
.
2020. máj. 2. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!