Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnátok ha jó barátoto...

Mit csinálnátok ha jó barátotok megkérne hogy csatlakozzak facen az oldalának a kedvelőihez de nem vagyok rá kiváncsiak?

Figyelt kérdés

Több barátom is kért már ilyenre, fodrász műkörmös de igazábol sosem voltam meg náluk mert műkörmöm nincs, a hajamat más csinálja, van akinek etterme van de annyira messze hogy nem tudom mikor mennék oda, szóval nem erdekelnek az akcióik meg az akármilyen hírek, de folyton kérik hogy likeoljam..


Ti kedvességből szoktátok,vagy mivelnem erdekel inkább nem?



2020. júl. 23. 18:58
A kérdező szavazást indított:
Szoktam kedvességből
Nem likeolom ami nem érdekel
39 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szeretem, ha meghagyják nekem, a döntés jogát, hogy mihez, és mikor akarok csatlakozni, ha akarok.
2020. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem veszem figyelembe. Ezeket úgyse személyesen neked küldik, hanem minden ismerősüknek, de egyébként sem kedvelnék valamit csak azért, mert ismerem (értsd: egy suliba jártunk általánosban vagy ötödikben együtt táboroztunk) az illetőt
2020. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Én se szoktam csatlakozni, viszont ha személyesen kérnek rá és úgy érzed illene (mert pl. segítség vevőbázis építésben) az lehet megoldás, hogy likolod viszont a követését kikapcsolod, így nem látod a posztokat.
2020. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg barát/haver és nem távoli ismerős akkor segítenék neki ennyivel. Állítsd le a posztok követését ha annyira nem érdekel.
2020. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan ismerős hogy egyszer találkoztam vele, hanem naponta/ hetente beszélünk, találkozunk, de beszélgetéskor sosem kért hogy likeoljam. lehet tényleg mindenkinek kiküldi, csak már több ember is kért ugyan arra az oldal kedvelésére.
2020. júl. 23. 19:11
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedvelem azokat az oldalakat amiknek a szolgáltatásaival éltem és elégedett vagyok vele, de nem értem hogy támogatnék bárkit egy lájkal, úgyhogy ha nem érint, nem lájkolom. legalábbis idáig így voltam.
2020. júl. 23. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy opció, ismerősök meghívása, nem személyesen neked szól. Nem kell vele foglalkozni, ha nem akarsz.
2020. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én lájkolom az oldalt szívességből, ha tényleg a barátom. Ennyit igazán megtehetek neki, még ha nem is érdekel az a dolog, amivel foglalkozik az oldal. Ki tudja, lehet nekem lesz majd szükségem kedvelőkre a leendő oldalamhoz. Sejtem milyen nehéz elkezdeni, és az első lájkolókért szó szerint meg kell küzdeni, mert nem sok embernek van bizalma egy olyan oldalhoz, amit még senki nem lájkolt. Nekem semmiség, neki meg lehet sokat jelent. Ha már beindul, utána le lehet venni róla a lájkot.
2020. júl. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
barátok vállalkozásait likeolom, megosztom akkor is ha engem mondjuk pont nem érint, attól még valakinek az ismerőseim között lehet pont ez kell. meg különben is, nem kerül semmibe, két kattintás az egész, máshogy meg amúgy se nagyon tudok sokakat támogatni, mint így.
2020. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!