Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már hányingerem van ha az...

Már hányingerem van ha az egyetemen meglátok egy baráti társaságot és köszönnek egymásnak. Hogyan csatlakozhatnék egy közösségbe?

Figyelt kérdés

2018. nov. 21. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Novemberben elég késő lenne elkezdeni beilleszkedni. Nem kedvelnek! Ennyi.
2018. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
"Már hányingerem van ha az egyetemen meglátok egy baráti társaságot és köszönnek egymásnak. Hogyan csatlakozhatnék egy közösségbe?" Elöször a gyenge gyomroddal kellene foglalkoznod!
2018. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Hidd el magadról , hogy méltó vagy rá. Semmivel sem vagy kevesebb , mint ők, te is Isten gyermeke vagy.
2018. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szeretnék beilleszkedni a csoporttársaimhoz de amikor ottvagyok mellettük elhalkulnak, néznek a levegőbe. Ezekszerint akkor nagyon megszívtam?
2018. nov. 21. 22:19
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Lehetséges; van rá esély, hogy nagyon megszívtad.
2018. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Minek akarsz beilleszkedni? A beilleszkedés gagyi dolog, a menők egyedül járnak-kelnek.
2018. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hogy nem kedvelhetnek amikor a köszönésen kívül nem is beszélünk? Hogy írhatnak le ennyire ?
2018. nov. 21. 22:26
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy először nem egy nagyobb csoporthoz kéne odaverődnöd, hanem valakihez, aki éppen egyedül van. :) Nekem legalábbis ez jött be.
2018. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy ez nem igaz, hogy nem kedvelnek csak nem tudják mi vagy, ki vagy és az emberek tartanak az ismeretletlentől. Szerintem ne erőltesd a dolgot, hogy minden áron közéjük kell tartoznod, hanem inkább ne $zarj be ha meg kell szólalnod, kérdezz és segíts ha tőled kérdeznek/kérnek valamit és legyél asszertív. Plusz ahogy láttam egy csomóan vannak még ilyen cipőben, kezdhetnéd mondjuk kicsiben egy emberrel, már az is full jó.
2018. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Mi lenne, ha egy másik közösség vezetője lennél?


(Én is vezető típus vagyok, azért "lógtam ki" mindenhonnan.)


Nekem ezt a párom mondta, hogy vezető típus vagyok.


Így fogadott el a kezdetektől, így kedvelt meg (egyedül Ő volt képes elismerni ezt az "oldalamat"...)


Üdv: 44/N

2018. nov. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!