Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak úgy nőkkel...

Hogyan barátkozzak úgy nőkkel hogy ne higgyék közeledésnek?

Figyelt kérdés

Nagyon rondának mondott férfi vagyok, ezért a legtöbb nő sajnos azt hiszi, hogy a kedvesség, barátkozás egy gyenge próbálkozás náluk. Pedig nem! Életem legrosszabb tapasztalata az volt, amikor a legjobb barátomnak (lány) meghalt a testvére akkor napokig vigasztaltam (beszélgettünk, sétáltunk)! Esküszöm, hogy semmi félreérthetőt nem tettem és nem is akartam tenni! Ehhez képest pár héttel később elhívott egy kávéra egy nyilvános helyre, ahol két barátnőjével várt és ott mindenki előtt elkezdte mondani, hogy “szerintük” én barátkozássa akarok a közelébe férkőzni, a gyenge pillanatait kihasználni hátha belém szeret, stb. A másik két csaj helyeselt végig, sőt az egyik azt mondta ő is látott ilyen viselkedést tőlem az irányába (kétszer találkoztam vele, csak kedves voltam!). Annyira nyers volt az egész dolog, köpni nyelni nem tudtam (majdnem elsírtam magamat), a végén a pincér jött oda egy ingyen felessel, hogy mindent hallottak és meghívnak engem. Mások is szánakozva néztek rám, életem legkínosabb pillanata volt. Azóta nem beszéltem vele, letiltott mindenhonnan. Állítom hogy semmit nem csináltam! Sőt, hónapok óta meséltem neki, hogy tetszik az egyik kolleganő, de nem merem megszólítani, szinte minden nap beszéltünk róla. Ezt is mondták, hogy ez egy elterelés volt részemről, egy taktika amit az ilyen féle srácok szoktak bevetni és tankönyvi eset vagyok.


Valahogy mindig a nőkkel jöttem ki jobban, de nem is a lényeg hogy nőkkel barátkozzak. Nekem mindenki ugyanolyan és ha éppen egy nő olyan szimpatikus, akkor barátkoznék vele. Csak sajnos már többször volt ilyen félreértés. Ha jobb pasi lennék akkor állítólag nem lenne ez a probléma, mert akkor látnának más lányokkal, de így viszont gázos.


2020. júl. 27. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Mert manapság minden lány azt hiszi, hogy ha kedves vagy velük akkor akarsz is valamit.. Az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni.
2020. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Korod?
2020. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Legalabb annyit mondtal nekik, hogy a jo budos k@rva anyatokat? Amugy annyi gerinc lehetett volna ebben a csajban, hogy egyedul kozolje veled a teveszmeit es ne a baratnoivel karoltve alazzon meg teged egy etteremben. Nagyon szanalmasan viselkedtek es ne vedd magadra, nem erdemelt meg teged. Te egy normalis barat voltal, o pedig egy idiota.


Nem kell szerintem ezen agyalnod, mert csak egy nagyon megalazo elmeny utan hiszed azt, h minden lany ilyen. Es amugy meg ha probalkoztal volna nala akkor mivan? Es a tankonyvi eset amirol beszelt az csak a filmekben szokott lenni, szoval eleg gyerekesek lehettek. Szerintem keress olyan lanybaratot aki tenyleg normalis es akit megerdemelsz, mert akit kifogtal az egy undorito fereg volt. Fel a fejjel baratom, latod, h a pincerek is jofejek voltak veled! Ne emeszd magad, azok a lanyok a fajuk hulladek egyedei voltak, 0 gerinccel es mar mar skizofrenias teveszmekkel :D

2020. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Ez a kérdés nettó hülyeség, szerintem csak így akarsz felszedni. 23/N
2020. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem sem kerek a történet.
2020. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Én nőként nem tapasztaltam olyat, hogy ne lehetne velünk férfiaknak barátkozni. Speciel nekem, így hirtelen belegondolva, legalább három nagyon jó férfi barátom van jelenleg is, akikkel ugyanannyit beszélgetek és egyikükkel szinte még többet is találkozom, mint a legjobb barátnőmmel. (És nem, nincs köztünk semmi. Soha nem is volt, pedig épp múltkor számoltuk ki, hogy már 16 éve ismerjük egymást.)
2020. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
Ezek nyilván tizenévesek, a kérdést pedig ennek fényében nem lehet komolyan venni. De inkább csak kamu az egész.
2020. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Legyél meleg

Nézd meg egy meleget mennyi csaj zsong körül...

2020. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

1: remélem nem így van

2: 26

3: nem tudtam mondani semmit, meg se tudtam szólalni csak nagyokat nyeltem. Nem is hagyták amúgy elmondták a mondókát és elmentek. Szerintem direkt szervezték meg ezt nyilvánosan amúgy. Nekem is nagyon fura volt az egész, szerintem a két barátnő beszélte tele a fejét, de akkor sem bocsátanám ezt meg ha így is lett volna! A pincérek nagyon jófejek voltak, láttam hogy mindenki ugyanazt gondolta élőben is mint amit te is írtál nekem! Senkinek nem tetszett ez az egész, ráadásul egy teraszos helyen volt.

4: kit akarok felszedni? Nem is ismerlek, nem is írtam neked, azt se tudom ki vagy. Amúgy sem ismereked neten mert sok a bolond

2020. júl. 27. 18:41
 10/12 A kérdező kommentje:
7: én 26, ő 22, a barátnők 21-22 évesek.
2020. júl. 27. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!