Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha egy számomra...

Mit tegyek, ha egy számomra teljesen érdektelen nő írogat nekem, hogy közöljem vele, hogy nem akarok semmit?

Figyelt kérdés

De meg sem akarom bántani. Ő többet karna, kapcsolatot, eléggé nyomul de én nem karok tőle semmi többet ismerettségnél és barátságnál.

Hogyan közöljem vele, hogy ne legyen utánna belőlle megbántás és sértődés.

33f



2020. máj. 10. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis megsértődik. Ezt nem lehet fájdalommentesen kommunikálni.
2020. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Ilyenkor a legkegyesebb semmiy nem valaszolni, de mi, nok, abbol nem ertunk.

Haat, nem irigyellek. Legyel kimeletlen. Ne mondd azt, hogy legyunk baratok, mert meg komolyan veszi.

2020. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugy, hogy megirod neki, hogt nem akarsz tole semmit. Ha megsertodik, az nem a te bajod.
2020. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor nem lesz UTÁNA BELŐLE sértődés, ha ezt így ahogy nekünk is, leírod neki. Például: nagyon szimpatikus vagy, de ne haragudj, nem szeretnék tőled semmit. Ha értelmes nő, ezen nem fog megsértődni, ha nem az, akkor meg úgyis mindegy, mit írsz neki, mindenen meg fog.
2020. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Küld át hozzám:).

Egyszerűen írd meg neki, hogy neked nem jön e, és jó lenne, ha ezt megértené, keressen magának mást.

2020. máj. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!