Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mennyire jogos a...

Szerintetek mennyire jogos a haragom?

Figyelt kérdés

Elhívtam a barátomat egy programra, de indokolatlanul nem is jelentkezett, pedig megbeszéltük. Viszont másokkal elment máshová.

Szerintetek az ilyen nem is tekint barátnak?



2020. júl. 27. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jobban érzi magát másokkal.

Vagy csak konkrétan a program nem érdekelte, amire hívtad.

2020. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a barátom másik időpontban ment el másokkal. A megbeszélt program idején nem tudom, hogy hol volt.
2020. júl. 28. 07:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hova hívtad? Nekem is van olyan, amit barátom, barátaim szeretnek, nekik tuti jó program. Én viszont utálom. Akkor nem megyek. Nem azért, mert nem szeretem őket. De menjenek olyannal, aki szintén szereti. Én van olyan is, amit szeretek, de sok barátom nem szereti, pl. hangverseny.
2020. júl. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem haragudhatsz, ha nem akar veled elmenni egy programra, de szerintem ha megbeszéltétek, hogy elmegy veled és utána eltűnik, mint szamár a ködben és le se mondja, az elég gáz szerintem. Egyszeri esetből még nem csinálnék tragédiát meg "nem tekint barátnak" drámát, meghallgatnám, mivel indokolja ezt a húzást, de érthető, ha csalódott vagy vele kapcsolatban.
2020. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!