Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez nektek is ilyen "jól"...

Ez nektek is ilyen "jól" esett volna? Jogos a haragom?

Figyelt kérdés

Tegnap este elmentünk pizzázni barátnőimmel, mert meghivott az édesanyja, utána pedig lementünk bulizni. Négyen voltunk csajok, az egyik hozta magával a barátját. Csipem a barátját (párját) de amit most produkáltak, nagyon rosszul esett, és nagyon felidegesitettem magam rajta.

Úgy volt hogy mi még kinn maradunk az utcán, leülünk egy padra és megvárjuk mig a másik két barátnő visszajön (hazamentek pizza után hogy a bulira készüljenek el).

És akkor mi ott kinn ülünk, egy ideig beszélgettünk hármasban, utána fogják magukat, elkezdik nézni a csillagokat, egymással foglalkozni, mintha én ott se lennék, és ez ment legalább egy órán keresztül.

Mikor meg be akarok kapcsolódni valamivel a beszélgetésbe (sose felejtem el) még gúnyosan visszakapom a csajtól hogy "jót érzel?"... Innentől el is ment a kedvem a próbálkozástól a beszélgetéshez, hagytam őket csináljanak amit akarnak, de annyira ideges lettem hogy mig jöttek a készülődésből a lányok, nem szóltam hozzájuk. Utána meg kb egy órára rá eszükbe jutok, látják rajtam hogy mérges vagyok, és jönnek azzal hogy "öntsem ki a szivemet nekik".... Na meg a ****, annyira ideges lettem erre.


Tehát kimegyünk hárman, nem KETTEN, elvárnám hogy akkor beszélgessünk, ne pedig hogy le se legyek sz*rva.

Még megérteném ha én is ugyanezt csináltam volna a barátommal mikor hármasban voltunk, de nem volt sosem ilyesmi, mert azt nem adom vissza ami nekem rosszul esik.


2014. júl. 12. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez van. Nem vagyunk egyformak. De teljes szivembol kivanom h soha ne legyen nagyobb bajod az eletben
2014. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A ketten együtt vannak, és ki alarnak menni, akkor egy harmadiknak semmi keresnivaló ott. Miért eröltetted magad rájuk?
2014. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom ezzel a "kivánom ne legyen nagyobb bajod az életben" hogy mindenki saját magának gyártja a problémáit. Gondolj csak bele : az élet nagy problémái, mint a pénz, munkahely, étel stb, honnan is ered? Saját magának ássa ilyen helyzetben a gödröt magának az illető...


VISZONT, vannak igenis, hát problémának nem nevezhető, de elég ahhoz hogy elvegye a kedved.

Szerint sokkal nagyobb sérelmek a lelki eredetűek, és ezekkel az a probléma hogy ezeket már nem te provokálod magadnak.

Most ezt a helyzetet pl én hogy provokáltam ki?

2014. júl. 12. 11:18
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem erőltettem, ez igy volt megbeszélve.

Gondoltam ki lehet venni a szövegből hogy mit is csináltunk, hogy vártunk...

2014. júl. 12. 11:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Epp ezert, a csajos napok maradjanak csajos napok. Egyik se vigye a "parjat".
2014. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Haragod teljesen jogos
2014. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, ide vezet a nagy szabadosság, hogy aki betartja az illemszabályokat az "merev" aki nem akar az utcán pettingelő párokat látni az "prűd" aztán a nagy lazáskodásban egymást is vérig sértitek.. a barátnőd egy neveletlen kis tahó, erre ninxs mit mondani.
2014. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én helyedben otthagytam volna őket és inkább hazamentem volna.
2014. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jogos a harag. De ha ennyire hülyék , hogy nem veszik észre magukat az az ő bajuk .
2014. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A ketten együtt vannak, és ki alarnak menni, akkor egy harmadiknak semmi keresnivaló ott. Miért eröltetted magad rájuk?"

Miért , ha te megbeszéled valakikkel h elmentek vhová nem esne neked rosszul , hogy ott hagynak téged egyedül , meg úgy csinálnak mintha te ott sem lennél? -.-

2014. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!