Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk ha egy lánnyal ilyeneket...

Fiúk ha egy lánnyal ilyeneket megbeszéltek akkor fontos nektek?

Figyelt kérdés
Egy fiú barátommal egyre többet beszélünk a maganeletukrol és mindig egy csomó dolgot mesél, akar régebbről, de a mostani helyzetről is beszél meg érdekli a véleményem stb. Mielőtt valaki ezzel jönne, nem, nem vonzódom hozzá es ő se hozzám. Csak kíváncsi vagyok h ha ilyen dolgokat mesél akkor fontos lehetek e neki? A legtöbb haverommal nem beszélünk ennyit ilyenekről

2020. júl. 30. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizalommal van feléd.
2020. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindig, a nők például szeretik lelki szemetesvödörnek használni a srácokat. Fiúk mondjuk ritkábban, ők általában többet látnak a dologba.
2020. júl. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Azért azt, hogy ő se érez semmit /nem vonzódik hozzád ilyen erősen ne jelentsd ki... Ritka az egészséges fiú/lány barátság. Én egy lány barátomba nagyon szerelmes vagyok, van kettő akiket úgy... esztétikusnak tartok, hogy finoman fogalmazzak, szoktam velük flörtölni, de mindkettőnek van párkapcsolata sajnos (de "benne (bennük) lennék"), van egy csúnya, és egy olyan, aki az egyik barátom exe és rám ragadt, mert nagyon jóban voltunk. Ő az egyetlen olyan lány, aki közel is áll hozzám, jó nő is, de ennek ellenére visszautasítanám.

20f

2020. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bízik benned.
2020. aug. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megbízik benned.

Olyannak lát, aki segíteni tud rajta tanáccsal, véleménnyel, szép szóval, ötlettel.

Nem minden ember ilyen még akkor sem, ha hasonló a problémája. Bizonyára többet érez irányodban, mint Te feléje. Hallgasd őt meg. Ha nem tudsz tanácsot adni neki, akkor kérdezz rá a szüleidnél (más idősebbeknél, vagy akár a barátaidnál), mit tudj a fiúnak tanácsolni. Hálás lesz érte.

2020. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, lényegében lelki társak is lehettek. Sok a közös pont, van miről beszélni és megértitek egymást. Mondhatni, hogy fontosak vagytok egymásnak ebben a pillanatban.
2020. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!