Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan viselkedjek egy volt...

Hogyan viselkedjek egy volt barátommal?

Figyelt kérdés

Nagyon sok éven keresztül barátok voltunk, de az elmúlt évben nagyon eltávolodtunk egymástól.

Régóta nem beszéltünk, de pár nap múlva újra találkozunk.

Elég ideges vagyok, ezért tanácsokra vagyok kíváncsi.

Hogyan kéne megtörnöm a jeget?

Valaki aki volt már hasonló helyzetben, tudna segíteni?



2020. júl. 31. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Minden ember változik, így felesleges kínosan tettetni, hogy minden ugyanolyan, mint rég volt. Igenis legyél távolságtartó, de ne sértődött szinten, hanem úgy általánosan.
2020. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Akar veled egyáltalán találkozni személyesen? vagy te eldöntöttél valamit, és a másik véleménye nem is érdekel?
2020. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pm
2020. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem erőltette senki a találkozást. Meg nem szakadt meg teljesen köztünk a kapcsolat, csak már nagyon ritkán beszélünk.
2020. júl. 31. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt, hogy pár éves kihagyás után vettem fel a kapcsolatot egy régi barátommal és találkoztunk személyesen. Elején kicsit furcsa volt, de aztán hamar megtaláltuk ismét a közös hangot, és jól telt, ment magától. :)
2020. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!