Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan viselkedjek a legjobb...

Hogyan viselkedjek a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú, akivel régebb együtt voltam, de ma már nem és megbeszéltük, hogy barátok maradunk és, hogy ugyanúgy találkozunk, mint eddig. Jó ez idáig rendben is van. De tudom, hogy neki még mindig én kellek és, hogy bármikor újra kezdené velem. Minden nap beszélünk és minden nap elmondja nekem, hogy nagyon szeret engem. Valamilyen szinten én is szeretem őt, de nem tudok többé úgy nézi rá, mint szerelmemre. Szerintetek most mit tegyek? Nem tudnám elviselni, ha más lánnyal lenne vagy ha csak beszélne egy másik lánnyal. Még mindig szeretem? Annyira nehéz ez a helyzet...

Véleményeket, tanácsokat szeretnék kérni tőletek!



2014. júl. 17. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy túl a kapcsolaton. Vagy zárd le vagy folytasd de az, hogy a srácot úgymond "készenlétben tartod szűkösebb időkre"; no hát ez nem túl szép dolog. Ha szakítottatok akkor nincs okod (és jogod) féltékenykedni, ha meg még mindig érzel iránta akkor miért szakítottatok.

Szerintem így vagy úgy tegyetek pontot a végére a dolognak mert ez egyikőtöknek sem jó...

2014. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiatal lányokra jellemző, hogy a féltékenységükkel mérik a szerelmüket.
2014. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, még nem akartam elküldeni.

Egyébként merő önzés, amit csinálsz. Ha te nem akarod őt, engedd el, hogy megtalálja azt a lányt, aki viszont igen.

2014. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!