Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félreérthető képeket küldözget...

Félreérthető képeket küldözget nekem egy meleg barátom?

Figyelt kérdés

Van barátnőm, nem vagyok meleg! Az említett ember 40 éves (én 26), a társa (pasija) 30. A barátnőmnek a barátai, úgy ismerkedtünk meg. Nem jártunk össze, néha összefutottunk. Elkövettük azt a hibát, hogy lakáskeresés miatt a segítségét kértük az idősebbnek. Most nekem képeket küldözget lakásokról, mert ingatlanügynök, de egyre személyesebbeket. Pl. hogy a lakás mellett ott a strand és ezért küldött egy képet hogy a strandon issza a pezsgőt (melyik strandon árulnak pezsgőt???) kisgatyában és “egészségedre kedves x (én)”

A barátnőm szerint neki ez a stílusa hogy egy életérzéssel árulja a lakásokat. Küldött olyat is ahol erdő van és sétáltatja a kutyáit, meg olyan szelfit is hogy a pasijával nyaralnak és az ágyban fekszenek. Ez nem tudom hogyan jön a lakáskereséshez?

Hogyan lehetne ezt finoman leállítani? Már tettem megjegyzéseket hogy ez kicsit túlzás, aztán nem írtam vissza de azóta is folytatja. Tegnap is küldött egy vacsorázós képet. Miért csinálja ezt? Nem vagyok meleg!!!


2020. aug. 1. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Amikor ennyire bizonygatnod kell - magadnak és mindenki másnak is -, hogy "nem vagyok meleg!!!4!!négy!", akkor ott van némi bizonytalanság.
2020. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azt hiszi, hogy barátok vagytok.
2020. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak olyanokat küld, amiket írtál, akkor nincs min megbotránkoznod, még akkor sem, ha tudod, hogy ö meleg, de Te nem vagy az.

Azt tanácsolom, hogy többet már ne szólj, egyszer megtetted. Inkább ne válaszolj a képekre, egyszerűen ne reagálj a küldeményeire, kivéve, ha lakást ajánl.

Ha a bensőséges képekre nem reagálsz, idővel leszokik azok küldéséről.

Mi lenne, ha Ti keresnétek lakásokat az interneten? Miután megtaláltátok a megfelelőt, tudassátok vele és csak akkor beszélgessetek, ha véletlenül találkoztok.

2020. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Meleg, meleg, meleg... Érthetetlen, hogy miért erre fókuszálsz, hiszen te tudod, hogy ki ő, és magaddal is tisztában vagy (elvileg). A képeiben semmi félreérthető nincs, bár ezek szerint nem a lakás keresésről szólnak, csak baráti megosztások az életéről.
2020. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegény meleg srác gondolom örül hogy végre van egy heteroszexuális pasi aki nem ítéli el és barátok lehetnek, talán ezért.
2020. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En meg mar azthittem, hogy valami kukikepek erkeznek vagy ilyesmi. Ezen mit kell felfujni? Csak baratkozni akar, van baratja. Gondolom orul, hogy vegre haverkodhat valakivel. En is ismerek olyat aki ilyen kepekkel akar temat inditani, hatha erdekel es elkezded kerdezgetni.
2020. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Màr nem azert de engem hetero kapcsolat is irritalna ha vmi havernö vagy haver folyamat azzal traktalna a pàrjàval mikor hol mit csinal.

Nem vagyok en naplo. Tegye ki a facre es vagy erdekel vagy nem. Ne nekem szemely szerint celozza.


Az mindjart mas ha pl elmennek nyaralni es küldenek 1-2 képet, de igy rendszeres beszàmolokra en sem lennék kivancsi. Tolakodo.

2020. aug. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Akkor ideje megtanulni, hogy nem csak férfi és nő között nem létezik barátság, hanem hetero- és homoszexuális között sem.

Ha a "barátok" közül az egyikben felmerülHET a más-mint-barátság akár csak elméletileg is, ugye.

2020. aug. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kaname90 válasza:
Ha ennyire zavar ez a meleg téma akkor menj azt szpj le egy fszt hátha rájössz mit akarsz
2022. jan. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!