Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szép emberek, szerintetek a...

Szép emberek, szerintetek a csúnyáknak milyen jogaik vannak egy társaságban?

Figyelt kérdés
Felsoroltok egy párat ezek közül? Mit szabad nekik, mint nem szabad?
2020. aug. 1. 18:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%
Neked nem az a bajod, hogy ronda vagy, hanem, hogy idegesítő is mellé.
2020. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
79%
Így az írásaid alapján én se szeretnék veled társalogni, ha egy társaságban lennénk. Kb. egy elmebeteg lehetsz, kár a külsődre fogni. Szerintem fordulj szakemberhez.
2020. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
78%
Mi ez a kérdés?! Mégis miért lenne különbség ilyen szempontból az emberek jogai között? Ha feléd létezik ilyen társaság, ahol ilyen megkülönböztetések vannak, akkor ideje változtatni. Egyébként sem lehet kijelenteni, hogy valaki a csúnyák csoportjába tartozik,lehet, hogy neked valaki csúnya, másnak szép/helyes ugyanaz az illető.
2020. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
78%
Miért mész olyan társaságba, ahol bántanak? Ezer jobb dolgot lehet egyedül is csinálni, mint egy kellemetlen pofaviziten részt venni. Ne erőltesd a barátkozást, ha épp nem ismersz senkit, akivel tényleg jól kijönnél. Rengeteg embert fogsz még megismerni az életed során.
2020. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
68%
én csak szeretném megköszönni hetesnek, hallod, napok óta nem bírom eldönteni, mit kéne újra elolvasnom a polcomról... köszi :)
2020. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
53%
7-es vagyok. 25-ös, szívesen! ^^
2020. aug. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

24


Azért mert muszáj. Az élet nem kívánságműsor, dolgozni, munkába járni kell. Nem lehet csak úgy lelépni és minden 2 hónapba munkahelyet váltani, mert azt már gyanús lesz a következő alkalmazódnak.


Sajnos rabszolga vagy és ráadásul nincs választásod, el kell tűrnöd, hogy megaláznad olyan dolgokért amiről nem tehetsz. És még téged fognak hibáztatni ezek az előemberek amiért nem állsz ki magadért!? Mintha tényleg arról lenne szó. Ha meg kiállsz magadért akkor falka módjára támadnak, mert egy az egy ellen gyávák vitázni, és amint a tagok érzik, hogy felülkerekednék, rögvest beszállnak a vitába. Olyanok mint a cigányok, aljas, alattomos szarok. De majd az összes ember, mert mind klikkesedik, falkába verődik és pöffeszkedik, erőt demonstrálnak. Egyedül meg olyan gyávák kakilják össze magukat.


Tényleg csak két opcióm van, és egyikből sem jövök ki jól, mert már mindkettőt próbáltam:


1. Kiállok magamért, természetesen nem egy az egy ellen lesz a vita. Beszállnak a falka többi tagjai is és 5 vagy 10 az 1 ellen fog menni. Ha bírom energiával, idegekkel és érvvel és esetleg én jönnék még így is ki a szóbeli csatából, akkor elkezdik terelni az egészet a tettlegesség mezeire, és provokálnak, feszegetik a határaim, hogy mikor akadok ki teljesen (a rengeteg szeka hatására) és támadok meg valakit. Azzal ők nyernek mert okkal ki tudnak rúgatni. Ha viszont elnyomom magamban a késztetést a sok megaláztatás ellenére is, és csak szóban folytatom, akkor vérszemet kapnak, fölényben érezhetik magukat és felesküdnek, hogy amíg ott leszek megkeserítik az életemet. Ennek a vége vagy ismét a tettlegesség és kirúgatás lesz vagy a felmondás.


2. Nem állok ki magamért, alázatos szolgájuk leszek és egy nyomorult szerencsétlennek fogom érezni magam egész életemben és szenvedni fogok.


Melyiket válatsztanád? Melyik tűnik a legjobb opciónak?

2020. aug. 2. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!