Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány akivel volt...

Van egy lány akivel volt osztálytársak voltunk és egy társaságba keveredtünk és igaz hogy régen jóban voltunk de mára már iriitál nagyon ha a közepemben van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most lehetne azt mondani hogy hadjam ott a társaságot dehát mondhatni velük nöttem fel. És annyira nem bírom elviselni ha ott van a környezetemben az a lány. Mondhatni elég beképzelt meg nagyképű személy és mindig azt hiszi hogy ő a legjobb ami meg másik hogy nagyon idegesítő. De most nem mondhatom azt a többieknek hogy ne találkozzon meg ne legyen velünk mert az úgy elég gázos lenne. 16/L
2019. nov. 29. 18:11
 1/5 A kérdező kommentje:
*közelemben van
2019. nov. 29. 18:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy fiú vagy, emellett sokkal idősebb. Írásodból az jött le.
2019. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Harmincon felül.
2019. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hidd azt hogy te bármivel is jobb vagy nála, ha ki akarsz közösíteni valakit csak azért mert te nem kedveled. Lehet valaki ténylegesen nagyképű, csak ez relatív mert könnyen meglehet hogy amit te igaznak gondolsz a saját szemedben, más nem 100% hogy szintúgy így vélekedik erről az egyénről. Egyébként ha ennyire bánt ha a közeledben tartózkodik, akkor véletlen se jópofizz vele, add a tudtára burkoltan vagy nyíltan hogy nem kívánsz vele társalogni-barátkozni. Jobb az álszenteskedés helyett szerintem.
2019. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nyilvan probalom a tuttara adni
2019. nov. 30. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!