Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit csináljak tok szarul...

Most mit csináljak tok szarul jött ki az egész?

Figyelt kérdés

2 legjobb barátom van vagyis azt hittem, mert rajottem hoyg az életben csak magamra számíthatok és nem mindenki olyan jó mint amilyenek én hittem. Szóval naiv voltam.

És mielőtt erre rajottem mondtam az egyik barátomnak hoyg ő a legjobb barátnőm de aztán csalódtam az emberekben. A másik barátomnal meg feljott ő akivel beszéltük hoyg bbf vagyunk. És én mondtam hoyg nem vagyunk legjobb barátnők csak sima barátnők. De ha ezt a másik barátnőm megtudta akkor még az van hoyg hazudtam pedig nem. Csak már érettebb lettem de erre utaltam az elején is



2020. aug. 3. 00:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval tok hülyén jön ki de nyilván nem monhtaom ki hoyg már nem bízok meg bennük
2020. aug. 3. 00:06
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem hány éves vagy? Miért csalódtál a barátnőidben?
2020. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ezt az "ő a legjobb" dolgot hangoztatni...marhaság.


Az idő s tettek mutatják meg ki a legjobb barátod, nem a szavak...

2020. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!