Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnám mindezek mellett...

Hogy tudnám mindezek mellett megmenteni a barátságunk?

Figyelt kérdés
Egy fiú(ez lennék én-20) lány(18) barátságról lenne szó. Kb. 1 éve ismerjük egymást, és mondhatni legjobb barátok lettünk. Bár az elején éreztem valamit iránta, majd meg is beszéltük, hogy ne rontsuk még el ezt a barátságot. De idővel rájöttem, hogy maradjunk csak barátok szerintem is. Míg ő más fiúk után kutatott, addig én a karantén alatt elkezdtem beszélni egy másik lánnyal is. Eleinte nem éreztem iránta semmit, aztán ez változott nyárra. Erről a lányról nem tudott, még úgy sem, hogy vele kapcsolatban kértem tőle segítséget. És mivel nem tudta kiről van szó, úgy gondolja róla írtam. És véget akar vetni a barátságunknak mert azt hiszi többet akarok és így nem tud barátként tekinteni már rám. Többet pedig nem szeretne. Viszont én nem akarom elengedni őt, mert a legjobb barátom. Csak nem hisz nekem az a baj. Már egy ideje nem is beszélünk és nem tudom már mit tehetnék...
2020. aug. 4. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ha ennyi miatt eldob akkor ez nem baratsag. Eretlen elegge a lany. Nem kell meggyoznod, ezzel csak magadat alaznad meg. Ha nem hiszi el akkor nem hiszi el. Eleg eretlen meg, hagyd. Ha tenyleg a legjobb baratja lennel akkor az erzelmeket is megtudnatok beszelni, ha esetleg tenyleg bele lennel szerelmes. Szoval ilyen indokkal max azt dobjuk ki aki csak haver, aki legjobb barat azt nem.
2020. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!