Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek baj hogy kevés...

Szerintetek baj hogy kevés barátom-ismerősöm van?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban élek. Középiskolás vagyok, és nincsenek nagyon barátaim. Amikor párokat kell választani általában engem választanak utóljára. Egyébként az egyik közeli barátomnak rengeteg ismerőse van, de úgy szerzi őket hogy bizonyos baráti körökbe pofátlankodik bele.

Osztályelsőként végeztem, most jön a második évem. Egyébként próbálják az osztálytársak azt a látszatot kelteni hogy haverkodnak, de vannak esetek. Például amikor valaki valakivel összeveszik, velem kezdenek haverkodni, azt mondják nem békülnek ki, és másnap már egymás fenekéből kukocskálnak, én pedig le vagyok tojva.

Egyébként az eddigi nyári szünet alatt nem mozdultam nagyon ki. Nézem a sorozataimat, olvasok, tanulgatok miegymás.

Szeretem a magányt, de néha eltűnődök hogy miért nincsenek barátaim.



2020. aug. 10. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jólérzed magad így akkor nincs gond.

Én tőled idősebb vagyok és városban élek.A barátnőim meszebb laknak,dolgozunk van aki sulizik és olyan is aki már anyuka.Sokszor vagyok egyedül a párom is sokat elvan a munkája miatt.Magányos tipus vagyok,szeretek egyedül lenni.

Persze jo amikor találkozom a barátaimmal de jol elvagyok magnak.Filmezek,sorozatozom,olvasok,írok + a házi munka.

Nem kell társaság,hogy jolérezzem magam.


Nincs legjobb barátod?Legjobb bari mindenkinek kell.Ha egy ilyen sincs az magányos dolog tud lenni.

Egy biztos kemény dolog lehet 2020-ban tininek lenni.

2020. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Tok jo ha alig van ismerosod ... mindjart itt a Karacsony ... legalabb nem kell annyi ajandekkal keszulnod.
2020. aug. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
2 De ő sem fog túl sok ajándékot kapni.
2020. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 2-3. válaszadó én inkább adni szeretek mint kapni!
2020. aug. 11. 01:55
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

régen nekem se volt alt suliba es kozepsuliba az az igazi baratsag

Aztan vegul egyetemen lett. Es azotanis tart...pedig mar jo sok ido eltelt

2020. aug. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gimiben húzós a barátság, sokan tényleg azért vannak jóba egyesekkel, hogy magukat tegyék előnybe. Én pl egy kicsit ducibb voltam a barátnőimnél akik sportosak, vékonyak voltak, és a gimi ideje alatt folyton együtt voltunk (ők így szebbnek és jobbnak tűntek mellettem). Aztán 5 év barátság ment a levesbe a banketten, hiszen az volt az utolsó alkalom hogy láttam, illetve beszéltem vele.


Egyetemen kicsit egyszerűbb a dolog, ott már nem feltétlen arról van szó, hogy ki hogy néz ki és kinek milyen a jegye, vagy az osztályfőnök kedvence. Nagyrészt mindenki le van szarva a tanárok részéről, így a diákok összefognak akkor is ha van köztük jó nagy különbség. Bár még egyetemre járok, kialakult egy jó társaság körülöttem, akikkel szívesen töltök bárminemű időt. Annyi történt, hogy bekerültem egy társaságba ahol átlag 6-7 évvel idősebbek vannak. Nem biztos hogy mindig a saját korcsoportod a nyerő :)


Végezetül pedig nincs semmi baj, ha nincs sok barátod, ha el tudod foglalni magad másképp is, és jól is érzed benne magad. Érdemes belevágni új hobbikba is, aztán ha ilyen jól megy a tanulás egyetemen gond nélkül szerzel sok ismerőst, vagy akár életre szóló barátságot :)

2020. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, de azért ne zárkózz nagyon magadba, legyél nyitott az új ismeretségekre, ha úgy adódik. :)
2020. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!