Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy ismerősöm a barátom akar...

Egy ismerősöm a barátom akar lenni, de én nem szeretném, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Év elején új suliba kerültem ahol összehaverkodtam egy lánnyal. Nagyon gyorsan történtek a dolgok, túlságosan erős barátság lett amit nem szerettem volna. Nagyon ragaszkodó típus nem tudom mit tegyek. Ki szeretnék lépni ebből a barátságból, de nem tudom hogyan. Ha rámír és kérdez akkor tőszavakban válaszolok, magamtól nem keresem. Program ajánlatait visszautasítom. Hogyan tudnám végleg befejezni ezt a barátságos?


Nem akarom megsérteni, és nem szeretnék haragban lenni vele


Kérlek csak értelmes kommenteket írjatok



#barát #Befejezni valamit
2020. júl. 27. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne írj vissza neki! Ha válaszolsz, akkor tovább fog nyomulni, teljesen mindegy, hogy csak tőszavakban. Szerintem egyáltalán ne is válaszolj neki, akkor nem fog téged keresni.
2020. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Így, ahogy csinálod. Ha nem akarsz vele konfrontálódni, maradj ilyen passzív és egy idő után feladja.
2020. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Már volt, hogy egy hónapig nem írtam vissza neki, de akkor már az anyja hívott fel hogy miért nem válaszolok :'(

2020. júl. 27. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Uh, ez már beteges. Valahogy bunkón kellene elutasítanod, mert ez nem fog leszállni rólad. Ha meg még vissza is írsz neki, azzal csak erősíted a "barátságot".
2020. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már késő, haragudni fog rád.
2020. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyél vele nagyon bunkó. Ha az anyja megkeres, vele is. Ez az egyetlen esélyed arra, hogy békén hagyjon téged. Máskülönben nem fog, elhiheted.
2020. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!