Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tegyem szóvá, hogy egy adott...

Tegyem szóvá, hogy egy adott platformon kerül engem?

Figyelt kérdés
Volt egy oldal ahol rengeteget beszéltem egy csajjal akit először én üldöztem a szerelmemmel de mivel nem nagyon volt realitása ezért abban maradtunk, hogy legyünk csak barátok. Így is sokat beszéltünk majd pár hete nekem "esett", hogy én más csajokkal is dumálok holott ő csak velem és hogy ez neki rosszul esik. De ő is csak barátként tekint rám és írta is hogy jó lenne ezt fenntartani. Azóta ő az adott oldalra be se lép, ellenben messengeren csak írogatunk egymásnak, bár mintha kisebb lelkesedéssel. Én nagyon nem merem erőltetni ő meg eleve nem tűnik túl lelkesnek.(ő hangsúlyozta többször is, hogy bár meg kell tanulnia másképp tekintenie rám de nem szeretné ha eltűnnénk egymás életéből ) Nekem az adott oldalról hiányzik a jelenléte de nem tudom, hogy mondjam neki vagy jobb ha békén hagyom és időt adok neki hogy megeméssze, hogy azt amit egy éve éreztem iránta annak nincs esélye így jobb ha nyitottak vagyunk másokra.

2020. aug. 11. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért akar kizárólagosságot, ha csak barátságot akar tőled, ez nem fair. Vagy ami rosszabb, barátságot sem, mert abban fel sem merül ilyen önzés.

De az ő döntése, én nem rágódnék ezen, ha van olyan fórum, amin keresztül kedve van beszélgetni, és nekem is, akkor legyen úgy.

2020. aug. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy azon a platformon beszéltek vagy messengeren? a lényeg hogy beszéltek egymással


Véleményem szerint nem kerül téged mert akkor messengeren se írna vissza, inkább csak valamilyen más okból már nem akar arra platformra belépni és csak simán kényelmesebb neki így


Rákérdezhetsz de ne úgy hogy "miért kerülsz engem" hanem valami ilyesmivel "van valami oka hogy oda már nem lépsz be vagy nem ott írsz nekem" (persze zek csak pl-ák nem ismerem a ti szókincseteket :D )

2020. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok annyit még hozzá tennék hogy lehet még magának se meri bevallani hogy megkedvelt/szeret téged ez magyarázná szerintem! hogy féltékeny ha mással is beszélsz és ezért nem szeretné ha eltűnnétek egymás életéből


De ha nem akar kapcsolatot most akkor lépj tovább keress mást attól még beszélgethettek és láttam már olyat hogy sokadik kapcsolat után mégis egymást választotta 2 ember hasonló helyzetből

2020. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!