Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon megváltozott?

Vajon megváltozott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, aki 9-ben lett az osztálytársam. (11-es vagyok) Az elmúlt két évben elvesztettem az összes barátomat, mert hazugságokat mondott rólam és mivel ő "menőbb" nálam, így neki hitték a többiek. Maradt még két igaz barátom (hála istennek) és egy lány aki csak azért barátkozik velem, mert a többiek kiközösítik a súlya miatt. Na de. A pletykás lány a karantén alatt bejelölt messengeren és elkezdett kedves lenni, legalábbis így tűnt képernyőn keresztül. Aztán rájöttem, hogy csak a házi kéne neki. Majd ma megint rámírt és tök jót beszélgettünk, tök kedvesnek tűnt. Ezelőtt már vagy egy hónapja nem beszéltünk. (Egyébként úgy gondolom anyukája ilyen hazudós még, de amikor vele találkoztunk akkor ő is nagyon kedvesnek tűnt) szóval nem tudom mit gondoljak. Nagyon örülnék ha megváltozott volna, mert én voltam az egyetlen barátja az év elején, megbíztam benne, de idővel kimutatta a foga fehérjét.

Köszönöm a válaszokat!

17/l


2020. aug. 13. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerjük, nem fogunk tudni 100%ra semmit se mondani, de attól még csak óvatosan! Aki egyszer kinutatta a foga fehérjét, azzal tartani kell a tisztes távolságot! Nem kell vele rosszban lenni, legyetek jóban, de ne add meg neki rá az esélyt, hogy újra eljátsza ezt veled vagy, hogy kihasználjon!
2020. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!