Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szóba állnál a barátnőddel ha...

Szóba állnál a barátnőddel ha ilyesmit csinálna a nővéreddel?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm meglehetősen kellemetlen feszültségeket okozott a minap. Történetesen arról van szó, hogy ő a nőket szereti, és kikezdett a nővéremmel, akinek meg vőlegénye van. A nővérem kiborult és a párja is haragszik a barátnőmre. Szerintem is elég ronda dolog volt tőle, hogy csak úgy rámozdult, én is elég pipa vagyok rá. Ráadásul ő (a barátnőm) úgy tesz mintha senkinek nem lenne semmi oka leszólni őt, sőt még ő van felháborodva, hogy nem neki adok igazat. Eddig nagyon kedveltem őt, és úgy voltam vele hogy megpróbálok kibékülni, de olyan flegmán viselkedik ebben a kérdésben, hogy az szörnyű.

2020. aug. 14. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha még ezek után neki áll feljebb, lehet, hogy érdemes mérlegelni, hogy ez valóban barátság-e, és van-e még értelme a továbbiakban a kapcsolatot ápolni.

A rámozdulás téma sincs rendben. Ha tudta, hogy a növérednek komoly párja van, akkor ez undorító dolog volt töle.

2020. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem hanyagold ezt a csajt.


Paraszt dolog volt rámennie tesódra, még ha heteró lenne és fiú tesód lenne és szingli akkor is.

Tudtad eddig amúgy, hogy leszbi?

2020. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, én tudtam,hogy ő a nőket szereti, de köztünk ebből soha nem volt gond, 4 éve ismerjük egymást. Természetesen ő is tudta, hogy a nővéremnek párja van. De igazából ha nem lett volna senkije akkor sem kellett volna rámászni, mert a ő (a nővérem) nem szereti a nőket. Azt mondja alig tudta lelökni magáról a barátnőmet. Nekem is rossz lenne ha így letámadna egy nő. És a barátnőm ezt nem érti meg, azt hiszi mindenki azért van most rossz véleménnyel róla, mert ő leszbikus, és nem azért mert erőszakosan letámadott valakit.
2020. aug. 14. 17:49
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem! Az egy dolog hogy ő nem hetero de aki nem hetero az is ugyanolyan ember magyaran ha tudja hogy a masik hetero akkor minek probalkozik be nala ugy hogy vőlegénye van. Egy normális nem hetero tiszteli a másikat hogy hetero. Lényege ez lenne a válaszomnak.
2020. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem állnék vele szóba. Valami nagyon nem stimmel vele. (és itt most nem arra gondolok, hogy leszbikus).
2020. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Ráadásul tudta, hogy a nővérednek partnere van . Szóval ezer sebből vérzik a dolog.
2020. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha nem konkrétan felnyom a falra és próbál a bugyimba túrni, csak pl. megemlíti, hogy tetszek neki (hátha alapon, mondjuk még esküvő elött 1 görbe este erejéig), akkor csak mosolyogva visszautasítanám.


Tesód túlreagálta. Nekem ez csak 1 jó sztori lenne az életemben, amit később mesélhetek.

2020. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rámászott a tesómra, írtam is, hogy le kellett lökdösnie magáról. Valamennyire lehet hogy túlreagálta, de ő ilyen kiborulós típus.
2020. aug. 14. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!