Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kibékülnél a barátnőddel...

Kibékülnél a barátnőddel azután, hogy a párja lehordott téged alaptalanul mindenféle k. vának és elakart tiltani titeket egymástól?

Figyelt kérdés

Adott egy 5 éves barátság kontra 1 éves párkapcsolat .

A barátnőm barátja lehordott mindenféle k.vának,plusz hogy én b.ni akarok vele is meg az összes haverjával,holott azt sem tudom kicsodák. Majd közölte hogy többet nem foglalkozhat velem a barátnőm. Barátnőm persze kiállt elvileg értem és a barátságunkért,mégis jobbnak látom ha nem beszélek vele ,nincs szükségem arra,hogy állandóan marva leygen a kapcsolatunk . Megmondtam barátnőmnek hogy rá nem haragszok,de mîg együtt van ezzel a fiúval engem ne keressen.

Én lennék a hülye? Mit kéne tennem?


2018. febr. 2. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem jól döntöttél. Ha a barátnődnek ez a pasi kell, akkor amúgyis jobb, ha hozzászokik, hogy nem barátkozhat, beszélgethet azzal, akivel akar...
2018. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a fiu egy trpák. Ne hagyd a baratsagotokat, mert lehet egy olyan srac, aki eloszor a baratnodtol elmarja a baratnoket utana pedig majd eroszakoskodni, uralkodni fog folotte. Ha baratnod kiallt melletted, akkor te is kiallhatnal a baratsagotokert. A helyedben csakis kulon kettesben talalkoznek a baratnommel es a pasijat nem feszegetnem csak meghallgatnam, ha problemaja van vele. Nem hiszem, hogy ha van esze sokaig ezzela.fiuval marad. Es ha igy lesz, akkor megint a baratsagotok kerul az elso helyre.
2018. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátnőd írt ki erről kérdést, már, vagy te voltál.
2018. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!