Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szoktatok veszekedni a legjobb...

Szoktatok veszekedni a legjobb barátnőddel? Min és mennyire komolyan?

Figyelt kérdés
Meg tudjátok beszélni teljesen őszintén?
2015. febr. 15. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

húúú nem is akárhogy :D


Hogy min az változó, 1,5 év alatt 4x volt nagy veszekedésünk mindegyik olyan szintű volt,hogy soha nem akarunk barátnők lenni többé. Aztán eltelt fél-1 nap beszélgetés nélkül.Aztán vagy én vagy ő nyalizik a másiknak.Kibékülünk.Majd találkozunk és megbeszéljük őszintén az egészet.Utána minden a régi :)


Mondjuk legutóbbi olyan szintű volt,hogy hiába a kibékülés 1,5-2 hétig eléggé feszkós voltam miatta,kicsit lekezelően beszéltem vele. Talizni akart,de szerencsére pont közbe jöttek dolgok ami miatt nem jött össze. Így már lenyugodva találkoztam vele,újra átbeszéltük személyesen a dolgokat.


Tavaly olyan volt,hogy 2 hétig kőkeményen nem találkoztunk,nem beszéltünk még azt követően is vagy 1 hétig olyan távolságtartóak voltunk a másikkal.

Mégis leginkább az utóbbi volt durva lelkileg számomra,mert nagyon megsértett,engem hibáztatott közben 100%-ig ő volt a hibás. Szerencséjére bevallotta,hogy hibázott,bocsánatot kért.

2015. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok


kisebb szócsaták szoktak zajlani,kisebb veszekedésnek mondható. De azon pár perc alatt túl tesszük magunkat.

2015. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 piriiiii ***** válasza:
74%

Nincs legjobb barátnőm, ilyen ostobaságra sosem vetemednék. A legjobb barátnők saját tulajdonuknak tekintik egymást, és vérmes szemekkel néznek, ha valaki mással barátkozik a másik.

De vannak barátnőim. Az egyikkel például kifejezetten hadilábon állok már egy éve körülbelül. Olyan hatalmas, hosszú csendháborúk dúlnak közöttünk, hogy ihaj... Van, hogy hetekig nem szólunk egymáshoz, miközben kb. együtt vagyunk egész nap (iskola). Ez csak azért van, mert nagyon mások vagyunk, de mindketten iszonyúan sértődékenyek és büszkék. :D Futólag érintjük a témát, mert bátortalanok is vagyunk, és csetlünk-botlunk, mint két kisgyerek (pedig én 18 vagyok, ő meg májusban lesz 19). Haragos, kiabálós veszekedésünk még sosem volt, legfeljebb 4 éves barátságunk alatt 1-2 hangosabb szó.

De kb. mással nem is szoktam veszekedni. Én konfliktus kerülő vagyok.

2015. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőm... Nem lehet vele vitatkozni, mert meghunyászkodik mindenki előtt.

Szinte könyörögtem, hogy hagyja ott a párját, aki rendszeresen verte (már 5 hónap járás után is), megígérte többször is, sírt a vállamon, legközelebbi találkozásunkkor ugyanez volt, azutánin is... 2 év alatt többször veszekedtem vele, volt harag több hétig, de mindig sírt, hogy legalább én ne hagyjam magára. Végül meguntam ezt, egyszer mérgesen választás elé állítottam: vagy a barátja, aki veri, sértegeti mindenki előtt és csalja vagy a mi barátságunk. Nem én "győztem", maradjunk ennyiben.

Szóval megbeszéltük őszintén, de nem ért semmit se.

2015. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!