Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek velem?

Miért ilyenek velem?

Figyelt kérdés

Szóval az összes osztálytársam elítél/kitagad mert szerintük nyomi vagyok és nem tartozok közéjük

Próbáltam beilleszkedni közéjük sikerült is aztán úgy leégettek az egész iskola elött hogy csak na

Egy osztálytársam van akivel elvagyok.

Aztán mindíg odajön egy cigány hozzánk aztán ott pofázik nekünk konkrétan minden szünetbe és már annyira idegesít...

Próbáltam lesz@rni a dolgokat de nem megy



Valami tipp hogy mit kéne tennem?


2020. aug. 17. 13:53
 1/2 Unknown cat válasza:

Szia!

Én azt tudom mondani,hogy ne foglalkozz velük. Nehéz de mint írtad amikor befogadtak utánna leégettek az egész iskola előtt.

Ha késöbb is befogadnának akkor valószínűleg ugyan ezért.

Próbálj meg ne foglalkozni velük és a cigány gyerekkel sem ha leszarod megfogja unni.

Inkább hajtson ez foglalkozz a tanulással és akkor kitudsz törni az ilyen emberek közül és többet nem fognak kiközösíteni.

2020. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2020. aug. 19. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!