Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert ilyenek a baratnoim?

Miert ilyenek a baratnoim?

Figyelt kérdés

Az osztalyunkban 4 en vagyunk "baratnok" de inkabb 2-2 ellen felosztasban. Az en LB-m a masik csaj LB-jevel es a masik lannyal delutanonket ki szoktak logni, es a varosi parkban bandaznak a fiu osztalytarsainkkal.(5-6 fiu kb- akik viccesek meg jofejek)

Ezt csak nemreg csinaljak, de a masik lany meselte hogy voltak (es szomoru vagyok mert engem senki se hivott hogy menjek), de nehiggyem hogy annyira jol erezte volna magat, mert az en LB-m meg a masik LB is csak kioltozve sminkben odatipegtek, cigiztek, Nori smarolgatott az egyik fiuval (Nori mindenki szerelme), Fanni cigizett (Fanni az en LB-m o is szep csak mindenki Norit akarja.), Reka (akinek Nori az LB-je) pedig csak nevetett a sracokkal (picit duci csaj de rettentoen kedves es aranyos.)


Volt nemreg egy olyan eset hogy Nori es Fanni bar nem annyira birjak egymast neha kulon is osszefutnak es tudom hogy rolam targyalnak! Nori mutatott egy titkos hangfelvetelt amin Fanni (az en LB-m) arrol beszel hogy nekem milyen a hajam, alig hordom szabadon, vagy ha igen akkor meg kocos (13 vagyok nem erdekelnek meg ezek a noi dolgok) meg hogy nekik mar mekkora melluk van, nekem meg nem is latszik semmi (ez engem nagyon zavar, es probalok ugy oltozni h ne latszodjon- de mar a szomszed oreg neni is beszolt hogy nincsen mellem ennyi évesen :(


Probalkoztam baratkozni Rekaval, de o nagyon a Norihoz huz, mellette rengeteg fiuval tud beszelni, koztuk erzi jol magat azt mondja, de nekem is csak fiu tesoim vannak es nem tudok ugy gondolni az osztalytarsaimra mint a batyaimra..


szoval most miert szivoznak velem? Nem kedvelnek engem? Ha erzem hogy nem akarnak velem egy tarsasagba lenni akkor mimdig arrebb vonulok, de ok meg jonnek utanam, hogy mizu, mit tanulsz, hogy vagy, ez meg az tortent


Esetleg más baratokat szerezni? De a suliban muszaj joban lenni nehany emberrel


2018. jan. 30. 14:43
 1/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem próbálj másokkal barátkozni, mert ha meg akarod tartani a mostani barátaid, akkor meg kell változnod!
2018. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig. 13évesek vagytok, kicuccolva tipegtek topogtak a fiúkhoz, cigiztek. Legyenek menők, neked meg eszed legyen. 18 vagyok, de ilyentől rosszul vagyok.
2018. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!