Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok segíteni? Hogy...

Tudnátok segíteni? Hogy ismerkedek? (több infó lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én eléggé introvertált személyiség vagyok 16 éves koromra.(mellékesen lány vagyok) Anyám is folyton ezzel nyaggat. Viszont szeretnék egy kicsit nyitottabb lenni az emberek felé, szeretnék barátokat. De nemtudom hogy hogyan kéne nekifognom. A suliban az osztályommal nem szeretnék barátkozni, az évfolyamtársaimhoz meg nem tudom hogy hogy kéne oda menni. "Szia xy vagyok és a barátod szeretnék lenni!"? Nekik is megvan a saját baráti körük, nem kell nekik egy betolakodó... Neten megy a barátkozás, de az nem az igazi 'átjön és együtt lógunk' dolog. Szóval tanácsokat, tippeket szeretnék kérni, hogyan is kell barátkozni személyesen, eye to eye, vagy hogy hol próbálkozzak, és hogy kezdjem el..Előre is köszi a válaszokat.:)

2020. aug. 18. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképpen ne úgy hogy: Hello! Leszünk barátok?
2020. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ismerkedjek* bocsi, autocorrect.:)
2020. aug. 18. 22:11
 3/6 A kérdező kommentje:
#1. Igen, erre én is rajottem, írtam. Is.. A kérdés az hogy hogyan csináljam,nem az hogy hogyan ne...:)
2020. aug. 18. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj bele valami újba. Akár a suliban is lehet az egy énekkar, színjátszókör, rajztanfolyam, zumba, bármi. A közös érdeklődés általában összehozza az embereket.
2020. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Járj el szakkörbe, kórusba, vagy bármilyen hasonló suli kínálta helyre (ha suliból szeretnél barátot). Ha jól tudom vannak még kötelező délutáni tesik, járj el oda is, legyél nyitott és ott már rögtön könnyebb kezdeményezni.

Nekem évfolyamról több barátnőm volt, velük sporton és fakultáción lettünk jóban :)

2020. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2020. aug. 19. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!