Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék megszabadulni,...

Hogyan tudnék megszabadulni, vagy valahogy menőbb lenni egy kretén osztálytársamnál? lent több

Figyelt kérdés
egy lányról van szó, én is lány vagyok. egy kretén aki kettészelte az osztályunkat menőkre és lúzerekre. az osztályunk eddig király volt ( bár nélküle jobb lett volna) de még elment de így.... kezdek megőrülni miatta

2020. máj. 20. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A birkákkal nem tudsz mit kezdeni, ha képesek egy ember után menni, meg is érdemlik.

Jól sejtem amúgy, hogy a legnagyobb gond az, hogy te a “lúzerek” közé lettél sorolva?

2020. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ez az egyik gond de az a másik hogy ő a legfiatalabb az osztályban, de mégis ő osztja az észt. mindent jobban tud mindenkinélt
2020. máj. 20. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyél szellemes, reflektálj úgy bárkinek a beszólására, hogy az vicces legyen de ne sértő. Ezzel te leszel a legnépszerűbb ember...ám ehhez kell egy magasabb fokú intelligencia és érettség.
2020. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válszt az értségről nem tudok nyilatkozni
2020. máj. 20. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!