Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverom sokszor zavar...

A haverom sokszor zavar ismerkedés közben, mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Elmentünk többen szórakozni, csatlakozott egy-két lány a társaságunkhoz, majd az asztalnál elkezdtünk beszélgetni. Szép lassan kialakult, hogy ki kinek szimpatikus, nekem az egyik lánnyal sok közös témám volt és közelebb is jött hozzám, mert érdekeltem. A haverom pedig annak ellenére, hogy látta, a lány velem beszélgetne szívesebben, folyamatosan nyomta a szöveget, hosszú percekig mesélt neki felvágós dolgokat magáról, hogy mit tanul, stb. Amikor befejezte és a lány pár szóval leokézta a hallottakat az érdeklődés hiányát mutatva, végre szóhoz jutottam, aztán azt, amit a lánynak elkezdtem mesélni, a haverom nekiállt kiszínezni, kiegészíteni és megint csak ő beszélt. Ez ment egy csomó ideig aztán gondoltam kimentem magamat és a lányt is a szituációból. Megkérdeztem, hogy kijönne-e velem inni valamit. Mosolygott, aztán felállt és elindultunk a pult felé - hárman! Miközben kértem ki az italokat, állandóan a lányon lógott a haverom és beszélt neki, aztán amikor visszaültünk, ugyanez folytatódott. Láttam az arckifejezésén, hogy unja. Már nagyon elegem lett, de a társaság többi része jól érezte magát így nem akartam beszólni és balhét csinálni, mert a haverom vitt volna haza mindannyiunkat kocsival. Aztán a végén mondta a lány, hogy kimegy WC-re, aztán nem is jött vissza az asztalunkhoz. Utána még volt képe a haveromnak megjegyezni, hogy ezt a csajt se lehet komolyan venni, csak az ingyen pia kellett neki... Meg hogy a barátok az egyetlenek, akikre lehet számítani. Nagyon kevés hiányzott, hogy ne öntsem a képébe a poharam tartalmát.

Ez volt legutóbb, előtte ennyire durva dolgok nem történtek, de akkor se tudta észrevenni magát. Volt olyan, hogy amikor elkezdtem randizni egy csajjal, de nem jött össze, két héttel utána ő is próbálkozott nála.


2016. szept. 25. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
tanulság: ne menj vele szórakozni, ha csajozni akarsz... nekem is van egy ilyen barátom, aki mindig elrontja, ha már rajta vagyok a csajon... valahogy ő is odanyomul mindig... nem direkt csinálja tudom, kicsit olyan esetlen, nagydarab melák a barátom...tehát nem tudok rá haragudni, csak amíg nincs barátnőm, addig csak ritkán megyünk el bulizni... mert mindig elrontja, a csajok meg menekülnek előle...de hát jó barátom, nyilván nem teszem szóvá neki csak na...
2016. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!